Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hagyjátok tombolni a gyereket?

Ti hagyjátok tombolni a gyereket?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan beteg vagyok, már szinte hangom sincs, így mikor a másfél évesem földhöz verte magát mert nem pakolhatta ki a mélyhűtőt, én hagytam hadd sírjon. Eddig ha kellett eltereltem a figyelmét stb de most rászólni se tudok a betegség miatt, es azt vettem észre, hogy ez nem is olyan rossz dolog. Kitombolja magát én pedig nem idegeskedek a hisztije miatt. Utána folytatja szépen a játékot. Vagy szerintetek brutális 5 percig ordítani hagyni egy hisztiző gyereket?
2020. febr. 19. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Az én 2 évesem nyáron földhöz verte magát egy forgalmas helyen(gyalogos, nem autótól forgalmas helyen). Le ültem egy közeli padra, elővettem egy könyvet és elkezdtem olvasni.


20 perc után fejezte be, mindenki nevetett aki elment mellettünk, hogy milyen jól kezelem a helyzetet.Aznap nem volt több ilyen hiszti.


Én biztos nem fogok egy ordító, magából kikelet gyerekkel, alkudozni, meg magyarázni. Miután lehiggadt megbeszéltük az érzéseit, de feleslegesen nem tépem a szám, mikor meg se hallja a dolgokat.

2020. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig hagytam hadd tombolja ki magát. Sosem pátyolgattam a hisztiző tomboló gyerekem, hamar le is szokott róla.
2020. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sosem sikerült megnyugtatni mikor hisztizett 🤷‍♀️ Már nem is próbálkozom.
2020. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben földhöz verte magát és volt hohy a fejét is a földbe verte. Én mindig hagytam. Kijöttem a szobából,mert ha nincs közönség,akkor kinek csinálja a cirkuszt?
2020. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan a helyzet, hogy otthon tombol és ráérek, beteszem olyankor egy kád vízbe (normál melegbe) és egyből abbahagyja. Kéri a vízi játékait.


Boltban, utcán erre nincs lehetőség, olyankor időnként szólok, hogy "hagyd abba", "fejezd be", több-kevesebb sikerrel.

2020. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!