Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek emiatt mennyire...

Szerintetek emiatt mennyire éri meg anyukás facebook csoporttagnak lenni?

Figyelt kérdés

Van egy facebook csoport, egy bizonyos korban szült anyukákból áll. Az elején jó volt, amikor terhesek voltunk, de amióta megszülettek a babáink, dicsekvésből és versengésből áll az egész, magánéletet teregetnek ki, valentin napkor ki milyen dögös szerkót vett az esti szexhez, ki miért veszett össze az anyósával, éa felhígultak a mémek miatt is...

Meg már nagyon feszélyez, hogy olyan érzésem van, mintha a babám lemaradt volna az övékhez képest. Átfordulnak, járnak, beszélnek... Tudom nem mindegyik baba egyforma, de nagyon sokszor bestresszeltem, hogy ha egyidős a babám az övével, akkor az enyém még miért nem csinája ezt meg azt...

Másrészt jó volna maradni, mert sok hasznos info is van amiről jó tudni. Nehéz megszűrni az infot, mert sokan vannak mindenféle poszttal. Ti hogy álltok ehhez hozzá? Megéri maradnom szerintetek?



2020. febr. 21. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik csopit. Tele van a face velük. A dicsekvést, versengést én sem szeretem, de nem veszek részt benne, és ennyi.
2020. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy ilyen dolgot el tudok egyedül dönteni.

Semmi tétje nincsen ha maradsz a csoportban, ha nem.

2020. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Ha te ezt versengésnek fogod fel, akkor nem éri meg ott maradni. Akkor van értelme, ha jól tudsz szórakozni rajtuk. Mert amiket leírtál, nekem kedvem lett csatlakozni anyukás csoporthoz, mert én jól tudok ilyeneken szórakizni 😁 ki mit vett valentin napra. 😂

Az, hogy kinek mit tud a gyereke konkrétan felnőtt korban is menni fog, meg kell tanulni lszarni, és nem belemenni a versengésbe. Sőt az a legjobb, ha tudsz örülni más sikerének. Ha nem megy ne kínozd magad ott.

2020. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kapsz ott hasznos infókat, akkor maradj. A többivel, a dicsekvéssel, a magánéleti kiteregetésekkel ne foglalkozz, ne reagálj rájuk, és te ne szállj bele ebbe a "versenybe".
2020. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy dicsekvés mindenkinél


Lehet csak megerősítés kell nekik..


Amúgy a mi csopinkban még sokan kismamák vagyunk.. szerintem az első 2-3 hónapban maradok.. aztán nem..


Sokan vagyunk..

Nem mindenkivel, egyezik a nézőpontunk a gyerekekkel kapcsoltban..pont azokkal akik aktívabbak..

2020. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

El nem tudnám képzelni, hogy egy ilyen csoportban legyek.

Unatkozó, életük fő művének a szülést tartó házimamik egymást hergelik, hogy az ő csemetéjük már bezzeg....

Fontos infó? Szerinted milyen fontos infót hallhatsz ott, amit magadtól nem következtetsz ki, vagy a védőnő nem tud róla tájékoztatni? Ad abszurdum gondolom van anyukád, anyósod, lánytesód, barátnőd, olyan emberek akikkel nem annyi közös van bennetek hogy szültetek.

Részemről eszembe nem jutna valakivel ezért pacsizni, meg "infókat" megosztani, de lehet én vagyok nagyon antiszoc, szóval ne vedd sértésnek. Ez is csak egy vélemény.


De itt is millió kérdés volt már arról, hogy a Julcsika megbántott, meg autistának nevezte a gyerekemet, mert szerinte nem tud annyit mint az ő gyereke. Rémes mibe képesek átmenni nők, ha gyerekről van szó.

2020. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os egyáltalán nem írtál rosszat, valahogy én is így érzem.
2020. febr. 21. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok 1 ilyenbe. Szerencsere szuper csoport, támogatjuk egymast, tanacsot kapunk es adunk, tapasztalatot cserélünk. Ettől még nem gondolom, hogy más nem létezik a gyerekeimem kívül, de jól esik olyan anyukákkal beszélgetni, akiknek ugyanolyan korú gyerekeik vannak.
2020. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En kileptem egy ilyenbol, mert tele volt idegesito seggej anyukakkal/
2020. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ékes példája annak, hogy a mostani socialmedia milyen károkat okoz az ember önértékelésében és az életével való megelégedésével.

Nem egy ismerősöm a betege ennek. Azt hiszik ami a Facebookon látható, úgy a jó, úgy kellene élni és nekik nincs semmijük, értéktelen az életük. Csakhogy az egész socialmedia egy nagy álarc...

Ne ess bele te is ebbe a hibába. Keress inkább egy anyukát akivel kávézhatsz, beszélgethetsz amíg a gyerekek “játszanak”.

2020. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!