Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fa játék tisztítása?

Fa játék tisztítása?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megszállott fertőtlenítő, de ha használtan veszek vagy kapok játékot, azt azért szeretem elsőre lefertőtleníteni mielőtt odaadom a gyereknek, aki még abban a korban van, hogy mindent azonnal a szájába töm.

Most szereztem egy szuper és elég nagy golyótologatós játékot, de ötletem sincs, mit kezdjek vele... Ezt mégse fújhatom be 15 percre Sanytollal... Ha csinálok egy Chicco fertőtlenítős vizet és abba mártott ronggyal áttörlöm? Vagy ti hogy csináljátok ilyenkor?


2020. febr. 21. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt ilyen szitu. Rokontól kaptunk fa játékot, nem töröltem át semmivel.
2020. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Fertőtlenítő kendovel attorlom. Az is segithet ha beteszed (feltéve ha befér) a mélyhűtőben
2020. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én óvodában töltöttem le az 50 óra közösségi munkát középiskolában és az egyik feladatom a játékok takarítása volt. Minden műanyag és fa játékot szappanos vízben átmostunk aztán pedig sima vízben leöblítettük és letöröltük.
2020. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kényes játékokat nedves törlőkendőre csepegetetett kézfertőtlenítővel töröltem át.

Csak 1 borsónyi mennyiséget !

2020. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő kendő. 😉
2020. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a fertőtlenítő kendőre!
2020. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik a dm-nek kimondottan baba által használt eszközök, játékok tisztítására szolgáló kendője.
2020. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!