Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok anyukát miért zavar, hogy...

Sok anyukát miért zavar, hogy más mennyi zsebpénzt ad a gyerekének? Ha egyszer úgysem ő keresi meg.

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
LEgtöbbször az ilyen szülök gyereke képtelen a pénzzel bánni, és a szülö így nem mer neki több pénzt adni, viszont idegesíti, hogy más gyerek miért tud a pénzzel bánni, és miért kap olyan sokat.
2020. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert a másik gyereke otthon balhézik Pistike mér kap ennyit
2020. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Így van, a 4. valaszado érzi jól. Az én gyerekem is folyamatosan azzal jön, hogy az ő barátai mennyit kapnak. Mondjuk a múltkor épp kiveseztem vele, hogy egy fillérrel nem kapnak többét mint ő, hiszen én a zsebpénzén felül fizetem a telefonszamlajat, az utazását, ha menne valahova, a belépőjét, mi a menne plusz külön büfé pénze is van
2020. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az nem a másik szülő hibája, hogy a te gyereke otthon hisztizik, hogy X meg Y mennyit kap! Mindenki annyit ad, amennyit jónak lát. Az meg nettó marhaság, hogy aki többet kap, mint mondjuk az átlag, az nem tud majd bánni a pénzzel. Ez csak egy tudatlan, rosszindulatú következtetés levonás.
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó!


Értő olvasás nem megy? A kérdés az volt, hogy "sok anyukát miért zavar". Senki nem mondta, hogy hibás a másik szülő, vagy hogy ő annyit adjon, amennyit én jónak latok.

2020. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

#5 Láthatóan az neked sem megy, ugyanis egy büdös szóval nem mondtam, hogy bárki ilyet állított! Szimplán megjegyeztem, hogy attól még hogy némely gyerek nyavalyog emiatt, továbbra is a másik magánügye mennyit ad a sajátjának. Erősnek érzem pusztán ennyi miatt azt mondani, hogy zavar. A dolog eleve ott kezdődik, hogy mindenkinek a saját gyerekével kellene első perctől úgy kezelnie, lekommunikálnia ezt a dolgot, hogy eszébe se jusson hisztizni azon, hogy a másik mennyit kap és máris nem zavarna. 😉

Remélem a véleményemet azért még leírhatom, csak mert te nem tudod értelmezni...

2020. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Ott a pont a 78%-osnál, tök igaza van.

Érdekes az én gyerekem soha nem balhézott ezen, pedig volt olyan barátja, aki jóval többet kapott. A környezetemben speciel azért zavar sok anyucit, mert irigykednek, aztán jönnek a rosszindulatú a megjegyzések, hogy "Minek ennyi zsebpénzt egy gyereknek", meg "Majd 6 kézzel fogja szórni a pénzt, ha felnő" és társai. Állandóan a másik pénztárcájában túrkálnának és okoskodnak, hogy a másiknak hogyan kellene nevelnie a gyerekét..

2020. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!