Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki, aki kisgyerekek...

Van valaki, aki kisgyerekek mellett ki mert adni szobat bérbe a csaladihazukban?

Figyelt kérdés
Irjatok legyszives velemenyeket aki ad ki szobat ugy, hogy gyerekek is vannak a haztartasban! Feltettetek őket? "kenyelmetlen az együtt éles? A bejaratbol egy felre eső szobarol lenne szó. Nem kellene egymason keresztül menni, de abbol a szobabol nyilik a mosokonyham.
2020. febr. 26. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem adnék ki szobát,a saját házamban, ahol a családommal élek, egy idegennek!

Miért akarod kiadni??

2020. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szobát semmilyen körülmények között nem adnék ki, amin keresztül kell menni, hogy elérjek egy másik helyiséget a lakásban. Hogy gondoltad, hogy majd a lakó életterén keresztül jössz-mész napi 2-3x? Eleve, ha nincs ott, akkor be se mehetnél abba a szobába.
2020. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember ilyet ki sem vesz.
2020. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Átjáró szobát nem adnék ki és nem bérelnék, mert nem lenne teljes fügetlenségem. Kisgyerekes családnál az is gond lehet, hogy a kicsi random szaladgál, visít vagy csak benyit a bérlőhöz. Vendéget hogy fogadna? Az ajtót zárhatná? Kopogsz 2 naponta, mikor indítod a mosógépet, aztán mikor kipakolod? Ez több szempontból kényelmetlen mindenkinek.

A bevétel miatt kellene? Arra sem jó megoldás, csak nagyon rászoruló esetében vagy ideiglenesen beköltöző rokonnal, pl ha unokatesónak tőletek közelebb lenne az egyetem és heti 3-4 estét ott alszik. De tőle meg pénzt nem kérnék.

2020. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. En is értem, amit írtok. A mosókonyha mondjuk költöztethető. En sem gondolom, hogy atmaszkalnek rajta. En viszont ismerek olyat, aki családnál van albiban es a szobájan kívül minden közös, de persze ehhez jóban kell lenni. Azt nem tudom elotte mennyire ismertek. Meg lehetne csinalni teljesen fuggetlennek. Ahogy mondtam a bejarobol egx masik részre nyílik es a szelfogon keresztul egybol kijutna a házból. De inkabb olyan erdekelne, aki kiadta, mert tuti ilyen is van.
2020. febr. 26. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A húgom és 2 kislánya egy 5 szobás házban élnek - nappalin felül 5. Ők használnak kettőt, egy játszószoba, egy ilyen raktárszerű, egy meg ki van adva albérletbe. 3 szoba van alul, a kiadott meg a játszót és a raktáros, ők fent vannak, de amúgy a közös terek teljesen közösek és azok lent találhatóak. Az albérlő lány orvosira jár, aranyos, kedves, rendezett, nem félti tőle a gyerekeket. Már 2 éve együtt élnek, már ilyen nagynéniként néznek rá a gyerekek. De felnőtt férfinek pl. biztosan nem adta volna ki a szobát, a lány sem visz senkit oda, max. az anyukája szokott hozzá menni látogatóba.
2020. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem laknék egy idegennel.El nem bírnám viselni,ha van gyerek,ha nincs!Gondolom fürdő,vécé közös?
2020. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne kozos helyseg amugy. Siman ki lehetne alakitani neki egy kis garzont. En is diaklanyra gondoltam, mert az egyetemtol 10p re lakunk. Ez is 5 szobas csaladi ház. De sajnos a férjem leszavazta. A balaton is egy közlésre, igy pazarlasnak tartom azt a nem hadznalt nagx teret. Persze raktarnak jo, de hat na. Mind1 a ferjem nem akarja, igy nem lesz kiadva. Talan ha meg gindolja magat. Bar az igaz, hogy nem azert gurizett az ember, hogy hazat vegyen, hogx aztan mással lakjon.
2020. febr. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!