Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek Evelin, Vivien,...

Ismertek Evelin, Vivien, Kinga vagy Alexa nevű embereket?

Figyelt kérdés
Milyen emberek?
2020. febr. 28. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Mindegyik névvel van ismerősöm. És most hogy így jobban belegondolok, tényleg nagyon hasonlítanak egymásra.


Evelin: extrovertáltak, közvetlenek, nagyhangúak, de amúgy nagyon jófejek.

Vivien: ribncosak és elég egyszerűek.

Kinga: cukik, nem beszélnek túl sokat, és hihetetlen kedvesek.

Alexa: viccesek, őszinték és nyíltak.

2020. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj, tényleg nem bántásból írom. Mi értelme van ennek és hasonló kérdéseidnek? Én nem sok összefüggést látok a gyerek személyisége és a neve közt (kivéve, ha nevetséges a neve pl. Cserepes Virág - azért csúfolják, ami romboló hatással lehet rá).


Na de azért válaszolok.


Evelin - általános iskolás osztálytársam volt, jól kijöttünk, most rendőr.

Vivien - szintén általános iskolás osztálytársam volt, jó ideig barátnők voltunk, aztán költözés miatt nem láttuk egymást és eltávolodtunk. Azóta már nem beszélünk egyáltalán. Egy másik Vivient később ismertem meg, ő rettenetesen rosszindulatú volt, kész boszorkány.

Kinga - gimis osztálytársam volt, atlétikázott, sokat versenyzett, aztán csúnyán lesérült, abbahagyta. Most a kereskedelemben van, de nem szereti, úgy hallottam. Vele se nagyon tartom már a kapcsolatot, csak másokon keresztül tudom.

Alexa - pont Alexát nem ismerek, csak Alexandrát. Az egyikük kedves és szorgalmas lány, a másik rettentően életunt, megkeseredett nő.

2020. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

2 Evelint, az egyik rbanc, a másik el van szálva magától. Vivienből rengeteget, kettővel voltam jóban, egyikük mindíg is fura volt de amúgy bírom. A másikkal nagyon jóban voltam gyerekkoromban aztán egyszer csak elkezdte leszarni a fejem és nyalizott a "menőknél". Nagyon eltávolodtunk, már csak onnan tudom, hogy mi van vele, hogy a fél életét kiposztolja instára.

Kingából kettőt. Egyikük egy nagyon értelmes, kedves lány volt de nem tartjuk a kapcsolatot. Másikuk iszonyatosan idegesítő pedig szegény nem tehetett róla, valószínűleg észre sem vette magát.

Alexandrából olyan sok van, hogy el sem kezdem irni.

2020. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Evelin egy igazi rosszindulatú perszóna.

Vivien kedves, jóindulatú.

Kinga teljesen átlagos.

Alexát nem ismerek.

2020. febr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Evelint nem ismerek, csak a győzike lányáról hallottam, hogy így hívják, régen ment az a családi műsor, abban hangos, komplexusos, egyszerű típus volt a lány.


Vivien egyet ismerek, duci alter lány, egész rendes, de ő is hangos, hirtelen típus.


Kingát kettőt ismerek, az egyik okos, hangos, direkt különc típus, a másik szintén különc csak máshogy, ő is okos, de halk, megbízhatatlan. Egyik sem jóindulatú.


Alexát nem, Alexandrát sajnos egy csomó, valami kegyetlen természet mind, Szandrának, Szandinak, Alexának hívtuk őket, r,banc az összes, akiket ismertem, durva, erőszakos, hangos, kötekedő, balhés, trágár, egyszerű, főleg a Szandik.

2020. febr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem fogsz egyértelmű választ kapni. Mármint az nem olyan dolog, hogy valakit be lehet kategorizálni egy bizonyos embertípusba az alapján, hogy a szülei milyen nevet választottak neki. A felsoroltakból az egyik az én nevem, de az előző hozzászólásokból semmi nem jellemző rám. A másik 3 név nincs a közvetlen környezetemben.
2020. febr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy Evelin nevu ismerosom volt. Utánzós, rosszindulatu, pletykas nagyon, jot nem tudok rola mondani igazabol. Engem Viviennek hivnak en magabiztosnak olykor néha felenknek mondanám magam, bekepzelt vagyok,de megbizhato nagyon. Tarsasagi embernek mondanam magam. De szerintem hulyeseg hogy ez alapjan valasztasz nevet.
2020. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Vivien vagyok. Ha szeretnéd adok leírást magamról. 😅
2020. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok összefüggést látok a név és a személyiség között.

Egy Evelint ismerek, ő művész, a zene területén tevékenykedik. Vivien van a családban, kedves, aranyos, szorgalmas lány. Kinga nevű osztálytársam volt, semmi különös, csendes, visszahúzódó természetű. Alexát nem ismerek.

2020. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vivient ismerek, szorgalmas,jó tanuló.

Alexát is ismerek,normális,jó anya.

2020. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!