Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás az alábbi...

Gyermekvállalás az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok es sokat gondolok a gyermekvállalásra, de szeretném hogy ha a gyerekem többre vinné mint én és jobb nevelést kapna.

Mások szerint túl magasra tettem a lécet és az elvárásaim nagyon magasan vannak


-autó. Egy pici babával nagyon nehéz tömegközlekedni Budapesten igy az autó alap lenne.

-minőségi babakocsi. Itt olyan babakocsira gondolok ami minimum 150.000 ezer illetve a Yoyo tetszik nekem nagyon amit ahogy tudom repülős utazáshoz is lehet használni mivel a repülőig tolható a reptéren és a mindennapokban is kényelmes a méretei miatt.

-nincsenek mindennapos anyagi gondok, nem kell számolnom mire költők és mennyit

-szeretném ha a gyerekem nemzetközi magániskolába tanulna az óvodától kezdve. Ennek az éves tandíja milliós összeg már az óvodai képzésben is.

-magánorvosi ellátás. Ezt gondolom nem kell magyaráznom.

-minőségi játékok, ruhák. Minőségi játékok amelyek természetes anyagokból készültek mint pl. a fából készült egyedi babaház, kezzel készített babák. Ezek a játékok darabjai is több tízezres tételek. Ruhák tekintetében Zara, Benetton ami számomra egy átlagos minőséget képvisel.

-minőségi otthon. Szépen bútorozott, minőségi anyagokból kivitelezett ízléses otthon ami nem panel vagy lakótelep és minimum 3 szobás lakás vagy annál nagyobb kulturált környéken a városi zajtól messze.


2020. febr. 29. 00:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%

Mi a kérdésed? Ezek az igényeid, te így akarsz gyereket vállalni, az más kérdés, hogy megteheted -e, vagy valaha eléred -e ezt a szintet.

Ezeknek az igényeknek (amiknek semmi köze a gyerekhez, csak hozzád) a töredékéért is lehet gyereket nevelni úgy, hogy jobb nevelést kapjon, és többre vigye, mint te!

2020. febr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%

Ha így gondolod hát csináld így.


Az autó nekem is alap volt. A saját otthon, a megfelelő anyagi háttér is. A babakocsi tekintetében én nem is gondoltam rá. Ami jó és kényelmes.


Ha ez a vágyad hát valósítsd meg.

Nekem 30 évesen lett kisbabám.

2020. febr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Ha akarod neveld így, vállalj ezekkel a feltételekkel gyereket. Mindenki akkor és úgy vállalja ahogy akarja.

Nekem fontos volt hogy jó körülmények között éljünk, vagyis ne számoljuk a pénzt. Illetve saját lakás volt és autónk is van, de pl én nem használom minden nap az autót. (Bpen élünk és a gyereket játszótérre viszem meg programokra de nincsenek messze)


Egyébként ezek a te igényeid, egy gyermek tökéletesen boldog és értelmes, intelligens lesz zara és egyéb ruha nélkül is. Inkább a foglalkozások fontosak és picinek az, te mennyire foglalkozol vele.

Az sem a legjobb ha túl magasak az elvárásaid majd vele szemben, mert idealizálod őt, milyennek kell lennie, mert hát mindent megkap....

2020. febr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Az,hogy többre vigye mint te és jobb nevelést kapjon, a felsoroltakhoz pont semmi köze sincs. Ellenben az,hogy te milyen példát mutatsz majd neki...na az jól fogja jelezni mar messziről, hogy milyen nevelést kap és azt is, hogy nagy valószínűség szerint azt is, hogy majd viszi-e valamire.
2020. febr. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%

sok sikert ahoz hogy ezt időben el ėrd.ės ne fuss ki az időből.

amugy igen tul magasak az elvåråsaid,igėnyeid.

2020. febr. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát az a kérdés, ha mint írtad, nem vitted sokra, akkor miből akarod ezeket előteremteni?
2020. febr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak te tudhatod. Írásodból az jön le, hogy a C&A is drága neked, repülni ritkán szoktál, szóval túlméretezted.
2020. febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésedből ítélve igen, magasak az elvárások. Látszik, hogy autóval nem nagyon közlekedsz Budapesten. Inkább kertesház, ha már anyagiak megvannak. A ruhák, szerintem az is, épp mi tetszik meg. Repülni pedig nem értem, a gyerek másfél éves koráig általános lesz, hogy a fő szempont a babakocsi választásnál? Óvoda, iskola pedig, ami képességeinek megfelel.
2020. febr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%

autó. Egy pici babával nagyon nehéz tömegközlekedni Budapesten igy az autó alap lenne.

--- nalunk minden a seggemben van igy a kocsi felesleges, van de max nagyobb bevasarlasra vagy utazni hasznalom, spec pesten belul nem. A belvarosba mi den mennek be egy csecsemovel? Mire van ertelme addigra mar nem kell babakocsi- vagy kosd magadra az a legjobb allitolag 🙂


-minőségi babakocsi. Itt olyan babakocsira gondolok ami minimum 150.000 ezer illetve a Yoyo tetszik nekem nagyon amit ahogy tudom repülős utazáshoz is lehet használni mivel a repülőig tolható a reptéren és a mindennapokban is kényelmes a méretei miatt

---a jo babakocsi nem az ami a legdrababb vagy legmodernebb legdivatosabb magad is ra fogsz jonni hcsak penzkidobas mert hasznalod max 1 evig utana mert eleg egysima sportkocsi ... es kivagtal az ablakon 150e ...


-nincsenek mindennapos anyagi gondok, nem kell számolnom mire költők és mennyit

--- megoldas milliomos ferj ... vagy dolgozz olyan helyen ahol ennyire sokat keresel ... amugy ezt elore nem lehet betervezni, pl meghal a ferjed mikor meg terhes vagy, vagy elhagy a fenebe mert kotetelozo lettel, elhanyagolod, etc...



-szeretném ha a gyerekem nemzetközi magániskolába tanulna az óvodától kezdve. Ennek az éves tandíja milliós összeg már az óvodai képzésben is.

--- mint fentebb ... bar ha kivag akkor ugrott a suli-ovi


-magánorvosi ellátás. Ezt gondolom nem kell magyaráznom.

--- sima dokinenije van a gyerekeimnek de nala spec kihalasos alapon van hely annyi kis paciense van, magan doki is lehet nemtorodom buta anyagias bunko, sot rajuk jellemzobb az ismeroseim barataim tapasztalata alapjan ... inkabb terhesseg alatt keresgelj es magan vagy sem de egy szimpatikus kedves gyerekbarat dokit... a penztol nem lesznek jobbak az orvosok!



-minőségi játékok, ruhák. Minőségi játékok amelyek természetes anyagokból készültek mint pl. a fából készült egyedi babaház, kezzel készített babák. Ezek a játékok darabjai is több tízezres tételek. Ruhák tekintetében Zara, Benetton ami számomra egy átlagos minőséget képvisel.

---ha ugyes vagy te is siman elkeszithetsz egy fa babahazat neki de sokmas hasonloan jo kis jatek van. Ruhaba ne tervezz nagyon mire feladnad kinovi 😁 ne a markat nezd hanem azt h mibol keszult zaraban is van borzalmas ruha rossz anyagbol !


-minőségi otthon. Szépen bútorozott, minőségi anyagokból kivitelezett ízléses otthon ami nem panel vagy lakótelep és minimum 3 szobás lakás vagy annál nagyobb kulturált környéken a városi zajtól messze.

--- csaladi hazban laktunk az elso gyereknel .. lehet h szep a kornyek csendes nyugis, de nincs jatszoter, nincs a kozelben bolt, nincsenek ismerosok, nincsenek jatszotarsak, vagyis holt unalmas lesz neked es a gyereknek is,

Most egy 103nm panelben lakunk ketszintes kertes (igen van ilyen kaposztasmegyeren) ezerszer jobb mert minden kozel van, teli van hasonlo koru gyerekekkel a 2os lanyom siman atsetel a suliba egy ha ugy van akkor a barataihoz is. 2perc a jatszoter vagyis 2 percen belul 4 jatszoter is van, orvos bolt fodrasz manikur etc... nyugis hely de megsem a vilagvege



Viszont amit te itt leirtal az majd esetleg 45evesen elered ... egy atlag normal ferjjel. Vagy keresel egy penzes pasit aki biztositja neked de akkor kiszolgaltatva leszel neki anyagilag... valas eseten sehol nem leszel! Es manapsag nagyon magasa valasok szama az elso gyerek uletese utani elso evben !

2020. febr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanazt a kérdést akartam neked feltenni, amit a 7-es. Ha nem vitted sokra, akkor ezeket, hogy tudtad/tudod előteremteni? Ha ezek az igényeid, hajrá. Bár szerintem Budapesten 3 szobás lakást, ami nem panel, nem hiszem, hogy megengedhetsz magadnak 28 évesen ha úgy nyilatkozol, hogy nem vitted sokra. Sőt, szerintem ezt nagyon sok család nem tudja magának megengedni magának ennyi évesen, ha nincs családi támogatása. Bár tény, azt nem írod, hogy hitelmentes-e vagy sem. Miben szeretted volna a segítségünket kérni? Mert az számomra nem derül ki.
2020. febr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!