Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hónapos gyerek mellett...

Pár hónapos gyerek mellett hogy jut időtök némi mozgásra, sportolásra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap sétálunk (szélben,esőben és nagy ködben nem), általában minimum 5 km-t megyünk, lehetőleg többet (nem egy nagy sportolás,de egy pár hónapja szült testnek nem is azonnal "brutáledzésre" van szüksége). Ezen kívül 7 hónapos korától kb heti 3x eljárok estefele csoportos órára,ahova szülés előtt is évekig jártam (az óra 60 perc, közlekedéssel együtt 1,5 óra alatt megfordulok). Addig apával van a lányom vagy papázik.
2020. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan edzőterem, ahol van gyerekmegőrzés, ha nem tud családtag vigyázni rá addig.

Illetve olyan is van, ahol konkrétan babával együtt lehet órára menni.

Van ismerősöm, aki fut babakocsival, de nekem ez nem jött be, nekem megfájdul a derekam meg a hátam, ha futás közben fogni kell a babakocsi tolóját.

2020. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gyerünk anyukám programmal otthon tornázom kb. heti háromszor, plusz a séta, én is sokat sétálok, sokszor gyerekkel a hátamon.


Sose hittem abban, hogy otthon jó lehet tornázni, de ez most nagyon bejön nekem.

2020. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontroll után én elkezdtem heti egyszer elmenni edzeni. De terhesség előtt is jártam. Szóval nekem egyértelmű volt, hogy utána is fogok, ha lehet.

Addig apukával volt. Vagy nagyikkal.

2020. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi járunk helyben "anya" tornára, lehet vinni a babát, plusz itthon tornazom mikor alszik.

2 naponta főzök, takarítok. Így minden 2.nap "szabad"


6,5 hós a leányzó

2020. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ún. sport nincs, de rengeteget sétáltatom babakocsival. Amikor csak tehetem, jó időben mindig viszem. Egy nagyközségben lakom, van vagy 12 utcája, az összesen végigtolom, ez kb 2 óra. Van, hogy egy álló hétig minden nap végigjárjuk. Néha becsatlakozik egy-egy anyuka, fb.-on megbeszéljük előre. Itthon csak gerinctornázom, a 3. trimeszter meg az etetés nagyon kikezdte a hátamat.
2020. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A sétákat már egy ideje hordozva intézem

Ami azt jelenti, hogy 1 óra minimum plusz 8 kilóval (a baba). Ezen kívül heti egyszer maminbaba

2020. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,nem akarom szétoffolni a kérdésedet,kedves kérdező, de a #7-es válaszolótól szeretném megkérdezni,hogyha háton hordoz, milyen sapkát ad a gyerekre? Eddig a létező összes sapink ami van, elforog,lejön,kint a füle,a szemén van :D és nehezen tudom igazítani,ha háton van és egyedül vagyok. Nincs valami bevált tipped véletlenül?

#1

2020. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyat szoktam ráadni ami takarja a fülét és megkötös. Nem szereti mikor kötöm de utána már tűri. Eddig bevált. Most 6 hónapos.

Ilyesmit

[link]

2020. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Baba-mama jógára járok a gyerekekkel, 3 hónaposak az ikrek.
2020. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!