Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Johanna Luca vagy Johanna...

Johanna Luca vagy Johanna Kata? Vagy mi illik a Johanna név mellé?

Figyelt kérdés
Sándor a vezetéknév.

2020. márc. 12. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Katával együtt már túl sok az A hang, kissé monoton, gépies lesz tőle a hangzása.
2020. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Johanna Katalin pl nem lenne rossz:)

De igazából nekem se a Johanna , se a Luca név nem tetszik:) De ti döntésetek, szal ha nektek igen, akkor az tök jó. :)

2020. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
A Johanna Luca ha csak a kettő közül lehet választani,de sztem önmagában a Johanna is tök jó,mert ritka név. És így nem is olyan hosszú legalább..
2020. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Kell a 2 név?

Johanna mellé nem adnek semmit

Annyira teljes a úgy.


Egyébként mind3 tetszik nekem

2020. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Lucával jobb.

Katával túl sok a van, a végén úgy hangzik, hogy a- a - a -a.

De tényleg minek két név?

Mindenki, akit ismerek egyet használ, és nem, nem lesz olyan, hogy majd később eldönti - meg fogja szokni, amrkxikrn hívják.

2020. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

*amelyiken hívják.

Hülye telefon:)

Osztálytársam anno Éva Virág volt.

Azt mondta elsőben, 15 évig Virág volt, most szeretne Éva lenni.

Az angoltanár néha szólította, hogy Éva. Olyankor nem reagált senki az osztályban..

Neki se tűnt fel, hogy az ő, annyira a Virág névhez volt szokva.

2020. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Csak Johannát adnám. Alapvetően sem egy rövid név, felesleges még egyet mögé ragasztani. A Johanna Luca olyan mintha össze akarnád erőszakolni a két nagyon nem összeillő nevet, a Johanna Kata pedig - ahogy előttem is írták - gépiessé teszi az összhatást a sok a betűvel.
2020. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Csak Johanna, felesleges mellé bármi más.
2020. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is monoton a csupa A, de én azt se értem, minek két keresztnév, hacsak nem arról van szó, hogy az egyik egy öröklődő név a családban.
2020. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Bármelyik név jó a 3 közül, de csak egyedül, összerakva semmiképpen sem. Ne szívassuk feleslegesen szerencsétlen gyereket, úgysem fogja használni a 2. keresztnevét.
2020. márc. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!