Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt tini anyukák?

Vannak itt tini anyukák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulok most felétek hogy vannak itt közetetek tini anyukák? Ha vannak, hogy éltétek át a szülést. Milyen anyának lenni ilyen korban? Hogy boldoguktok a picitekkel? Mennyi idős a pici? Párotok veletek van-e segít-e nektek. Meg ilyenek. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 18. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Szia

16 évesen szültem az iker fiaimat. C

Program császárom volt téraránytalanság miatt.

Imádtam már az első perctől kezdve anyának lenni. Valahogy minden ment ösztönszerűen.

Párom akkor volt 22, örökölt egy lakás még mielőtt várandós lettem, biztos munkahelye volt. Én magántanuló lettem, le érettségiztem, azóta már elvégeztem 2 okj-s képzést, itthonról dolgozom.

Most vagyok 22 éves, a fiúk 6 évesek, van egy kislányunk aki 3 éves, és most vagyok 14 hetes várandós.

Azóta össze házasodtunk a párommal, imádjuk egymást.

Nekünk jól alakult a sorsunk, persze sajnos nem mindenkinek van ilyen szerencséje.

2020. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nagyon gratulálok a terhességedhez. Őszintén örülök hogy minden ilyen jól alakult neked. És köszönöm a válaszod.😊
2020. márc. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!