Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák akik otthon...

Kismamák, anyukák akik otthon vagytok, ti nem féltek, hogy a munkába járó férjetek hozza haza a koronavírust?

Figyelt kérdés
Én napok óta ezen kattogok. Full elővigyázatoa vagyok,de cseszhetjük ha ő meg haza hozza.
2020. márc. 20. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
De igen. Több ezres gyárban dolgozik..
2020. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem, pedig ő is sokezres gyárban van
2020. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem, pedig a László Kórházban dolgozik. Ha félek és stresszelek, attól nem lesz jobb.
2020. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kattogok rajta, csak bennem van ,de most ha parázok mitől lesz jobb, zárjam ki itthonról?

Pedig náluk 3 embert is hazaküldtek lázzal, rosszulléttel.

2020. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem parázok rá, de nyilván eszembe jut.

Ő is gyárban dolgozik. Én egyébként is veszélyeztetett terhes vagyok ikrekkel. Már a 33 hétben vagyok, a 4 évesen itthon az ovi szünet miatt. Szóval nem engedhetem meg magamnak h még ezen is kattogjak.

2020. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem ugyanis a cég 2 hete home officeba küldte pont emiatt.
2020. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vagyok benne, hogy a férjem haza hozza (határon szolgálatot teljesítő rendőr). De abban is biztos vagyok, hogy átvészeljük különösebb gond nélkül. Kemény csapásokat mért már ránk az univerzum (egyik gyermekünk halmozottan sérült) ezt muszáj megúszunk.
2020. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
A fèrjem multinál hr manager. Nem jöhettek el home officeba, de pont ma beszéltük meg, hogy itt a vége, tovább nem jár be. Ha kirúgják (nem fogják, túl nagy szükség van rá), akkor is magas vègkielégítést kap. Itthon a 7 éves, én terhes vagyok, elég volt a bemászkálásból. Igenis aggódom, de nem kórosan.
2020. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De, aggódok. Viszont amit tudunk megteszünk ellene.

Eladó egy sport boltban, még mindig napi átlag 200 vásárlójuk van... Meg ténfergők, unatkozó emberek.

Azzal segít magán és rajtunk, hogy alapvetően kerüli a kontaktot, ha valaki nem kérdezi akkor nem megy oda, máshol keres feladatot, sokszor kezet arcot és telefont mos (utóbbit nyilván nem csap alatt 😄) és mikor hazajön, első dolga átöltözni, fürödni. Ennél többet nem tudunk tenni.

2020. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jelen esetben a dolgozó fél vagyok, és én is mindennap aggódom, hogy mi van ha épp én viszem haza a családnak ezt a sz@rt, akkor ők szerencsétlenek hiába ülnek otthon bezárva.
2020. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!