Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem butaság ez a...

Csak szerintem butaság ez a feladat testnevelés órán? "Szinte minden okostelefonon vannak már lépéssszámláló programok. Akinek esetleg nincs rajta, a Play Áruházban lehet letölteni.

Figyelt kérdés
Csatolom a segítséget. A cél: 1. osztály: 1500 lépés 2. osztály: 2000 lépés 3. osztály: 2500 lépés 4. osztály: 3000 lépés 5. osztály: 3500 lépés" Szóval egyrészt az időjárás se épp ennek kedvez, másrészt járvány, harmadrészt emiatt telepítsen olyan szülő programot akinek pl. halvány lila fingja nincs ezekhez a dolgokhoz.
2020. márc. 24. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Baromság az egész.

Az ilyen "tanárt" el kell hajszolni a retkes francba.

2020. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Lakásban is tudsz menni 3000 lépést
2020. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Első osztálytól? Miért alap, hogy van telefonja? És ha igen, rögtön okos?

Egyébként az 1500 lépés nem nagy cucc lakáson belül se. Amikor veszélyeztetettként otthon voltam, akkor is megvolt 1000 lépés csak azzal, hogy a wc és a szoba között sétáltam (okos karkötő).

2020. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Programot tudtok ami nem gps. alapú?
2020. márc. 24. 08:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefon?


Pl nekem Huawei van, ennek van Huawei health alkalmazása


De van ilyen a Samsungnak, IPhone-bak is

2020. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is baromság, akkor legyen folyton a zsebében a telefon? Mert ugye az asztalra letéve nem méri a lépéseket, vagy vegyen hozzá okosórát/karkötőt is? Szerintem idióta kérés.
2020. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem lehet ezt elvárni. Ugyanakkor ha kétszer fél órát körbe-körbe futkos (ugrál, focizik) a gyerek a zsebében a szülő telefonjával, akkor kijön a 3000 lépés. Kipróbáltuk :)
2020. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Megoldas:

Tisztelt tanarno/tanárúr!

A gyereknek nincs okostelefonja, így lepesszamlalo app se, ellenben naponta háromszor körbe szaladja a háztömböt.

Tisztelettel: X anyuka

2020. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nagyjából ez lenne a válasz: Tisztelt anyuka. A mai világban már elengedhetetlen, hogy okostelefonja legyen a családban valakinek..... Jelenlegi helyzet pedig megköveteli, h valamilyen formában ellenőrízni tudja a tanár a mozgást....

No, de sebaj. Töltöttem le egy appot ami lépett annyit amennyit kell. Csupán a telefont mozgattam.... :)

Eszement egy dolognak tartom továbbra is, hogy ebben az időjárásba, járvány helyzetben ilyent követel. Ráadásul vehette volna a fáradtságot, h legalább külön leírja minden osztálynak, h mennyit vár el...

2020. márc. 24. 10:31
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

"Ráadásul vehette volna a fáradtságot, h legalább külön leírja minden osztálynak, h mennyit vár el..."


Miért? Csak tudod, hogy hanyadikod a gyereked....

2020. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!