Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek babával utazni 3...

Szerintetek babával utazni 3 hetente 4 órás autó utat mennyire megterhelő a picinek?

Figyelt kérdés

A babám majd augusztusban születik. Amíg ez a vírus 100%-ban meg nem szűnik természetesen sehova se mennénk. Meg majd csak 2 hónapos korától terveznénk ezt a párommal.


Az a helyzet, hogy a szüleimet mennénk meglátogatni 3 hetente. Ők is jönnének amikor tudnak, de sajnos szüleim szombaton is dolgoznak, így nekik annyira nem éri meg leutazni. Míg mi már pénteken kora délután tudnánk menni.


Az anyósom fel van háborodva, hogy én azt gondolom majd a kicsi fogja bírni ezt az utazgálást 3 hetente, 4 órát oda meg 4-et vissza. Meg hogy az egész élete ingázás lesz. Meg hogy ezáltal a mi életünk a párommal is erről fog szólni. Ő már régebben is mondogatta. De nagyon fáj, hogy ő ebbe ennyire beleszól. Mert hogy neki az alap, hogy ő majd láthatja az unokáját a héten akár mindennap, hisz 20 percre lakunk és hogy az az én szüleim kára, hogy ők nem és hogy jöjjenek ők. Azt mondja önzőség tőlem, meg nem mondja ki, de úgy érzem azt gondolja felelőtlen vagyok a baba vállalásra, mert hogy ha szeretném a babám nem azom agyalnék, hogy láthassa a babám a nagyszüleit, hanem otthon maradnék vele, mert itt van a legjobb dolga.


Tudom, hogy még nem született meg a baba, de én szerintem most kell ezt megbeszélni nem majd akkor veszekedni ezen. Párom egyetért velem és azt mondja, ha ez a kívánságom, akkor 3 hetente belefér és ő is tudja, hogy boldog lennék miatta.


Szerintetek anyósomnak vagy nekem van igazam?

Elbizonytalanított kicsit, várom válaszaitokat és vigyázzatok magatokra most ebben a vírusos helyzetben.



2020. márc. 27. 10:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül csitítani a haragod. Jogosan haragudtál meg. Szívd csak fel magad. Meg kell tanulnod kiállni vele szemben, mert ha meglesz a kicsi, akkor is bele akar majd szólni mindenbe, és neked nem szabad hagynod, hogy leuraljon.
2020. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszaitokat!!:)


Szerintem az is zavarja, hogy párom tesójáék hetente járnak. Pénteken ott alszanak es szombaton egész nap ott vannak.

Mi is ott vagyunk olyankor egész nap. Csak minden 3. Héten szüleimhez megyünk. És ő elvárná, hogy minden héten inkább ott legyünk. Hiszen szent az a szombat náluk...

2020. márc. 27. 23:22
 33/34 anonim ***** válasza:

Majd megtanod, hogy egy pici babával nem tervezünk hónapokra előre, és az élet nagy kérdéseit nem az ősökkel vitatjuk meg, hanem a házastársunkkal.


Az utazásra annyit, hogy majd a baba eldönti. Az én lányom pl 20 percnél többet nem volt hajlandó autóba ülni, inkább hányásig ordította magát. Ez tartott kb 8 hónapos koráig, amikor kapott gyerekülést, és abba már félig ülve tudtunk vele utazni.

2020. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. márc. 28. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!