Szar anya vagyok?

Figyelt kérdés

Ma a kislányom elcsúszott a lépcsőn, ott voltam fogtam az unokatestvérét a kezembe, de olyan hirtelen elcsúszott hogy nem tudtam utánakapni

Az apja szerint az én hibám

Szerintetek is szar anya vagyok?


2020. márc. 27. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, balesetek előfordulnak

mégis mit kéne csinálni? vidd ölbe mindig mindenhova, hogy nehogy bármikor elessen, megcsússzon vagy beüsse valamilyét?

akkor lennél szar anya, ha te lökted volna le szándékosan a lépcsőn

2020. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek elesnek, leesnek innen-onnan, elcsúsznak, megbotlanak. Sajnos nem vagyunk polipok. Nyilván ettől nem leszel szar anya. Ha tudnád, hányszor kellett annak idején velem is kórházba szaladni :D
2020. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
De utálom ezt a kérdést. Nekem is van gyerekem es érte már baleset úgy, hogy mellette álltam. Eszembe nem jutna erről azt gondolni hogy szaranya vagyok.
2020. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a párod ez szar férj :)
2020. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat

6.igen a férjem, de ez miért is olyan fontos?

2020. márc. 27. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az apja hibája, hogy nem volt mellette a nagy, erős apuka, és hagyta, hogy egy gyenge nő másszon fel a lépcsőn két kicsi gyerekkel. Na, ennek pont ugyanúgy semmi értelme, mint annak, hogy a férjed téged hibáztat. Mondd meg neki, hogy fejezze be a hülyeséget, erre most semmi szüksége senkinek.
2020. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, egyszer néztem a kisfiam, 4 lábon kutyázott. Magamban arra gondoltam, hogy ezentúl mégjobb anya lesuek. Azzal a lendülettel felálltam, elindultam és véletlenűl jól fejberúgtam.
2020. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a te hibád. Gondolom ám a férjed milyen sokat lehet a gyerekkel,ha egy ilyen kis semmi balesetet is a te hibádnak tulajdonít.
2020. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint négykézláb, bocsi előző voltam.
2020. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyiben mérik a jó/rossz szülőséget, mi a férjemmel el is áshatnánk magunkat. 2 gyerekünk van. Volt itt már motoros fogtörés, árokba hajtás biciklivel, megszámlálhatatlan esés, bibis homlok, áll, térd és könyök, de még agyrázkódás is egy óvatlan játszós pillanatban. A gyerekek élnek és virulnak. Hiába féltjük őket, nem ülhetnek egész nap. Hiába a szentbeszéd, hogy ésszel... elevenek, így baleset is érheti őket.
2020. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!