Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki filmszerepl...

Van itt valaki aki filmszereplő után nevezte el a gyermekét?

Figyelt kérdés

Pár hónapja olvastam egy ilyen kérdést itt csak abban könyvszereplő/író után adott nevekről volt szó. Nagyon tetszett, végigolvasgattam.

A babánknak keresünk most nevet és egy filmben hallott néven gondolkodunk. Csak kíváncsiságból érdekelne, ha van kedvetek írjátok meg. Ha esetleg van vmi háttérsztori, hogy nem csak a név tetszett, hanem a szereplő személyisége vagy hasonló, azt is írjátok le.

Nekünk van már egy kislányunk Adél, aki Ady Endre Lédája után kapta a nevét.


2020. márc. 28. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én imádtam a Jégvarázst és végig azzal vicceltem, hogy Elza lesz. Persze kicsit tovább gondoltuk és Elizabet lett amit Elizának becézünk de mondjuk anyósom Elzának becézi :)
2020. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
A Csinszka jobb lett volna. Az én egyik fiam Ándzsinszán, a másik Roki. Nagyok már...
2020. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Zoey deschanel az egyik kedvenc filmemben játszik, sajna Summernek nem lehet elnevezni a gyereket, meg itt furcsa is lenne, de Zoé az létezik. Huszonévesem a kedvemc filmem volt az 500 nap summer:)


Kistiniként 12 éves koromban pedig egy anime, amiben a főszereplő volt Zoé vagy 100 részt láttam, imádtam. A két karakter nem fedi egymást, de mindkettő különleges a maga módján és pótolják azt, ami a másikban nincs meg.


A gyerek egy cuki kutyuléka a kettő Zoénak, nyáron született, külsöre is a kettő karakter keveréke. Erős, független, kicsit elveszett és különc, de jóindulatú, hirtelen, és több van benne, mint elsőre látszik.

2020. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekként rajongtam a szerelmes filmekért,nagy kedvenc volt, a Micsoda nő!

A lányom a főhősnő után lett; Vivien.

2020. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban szoktam nézni a Mofli, az utolsó koala című rajzfilmet. Ott a kislány főszereplő neve Corinna volt, már akkor nagyon megtetszett ez a a név. Végül Korinna lett a lányom.
2020. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Ó. A micsoda nő király film, nekem is egyik kedvencem :)


Mi mondhatni filmből kaptuk az ihletet, a Ponyvaregényből Ezékiel lett az egyik fiunk

2020. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó ezeket olvasni!

A 2. válaszolónak üzenem, hogy olyan kérdést nem tettem fel, hogy a kislányom neve tetszik-e🙈

2020. márc. 28. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a legkedvesebb és legkedvencebb mesém az oroszlankirály 2, ahol ugye Simba lánya Kiara. Már gyerekként is rajongtam ezért a névért, ha lesz lányom, ezt a nevet szeretném adni neki.. Vagy 2. névként.. Bár sokaknak nem tetszik, de engem nem izgat... 25N
2020. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

8as semmi baj nincs a Kiara névvel 💖

Az Adél is szuper, a Csinszka túl extra szerintem, és nem minden vezetéknevhez passzol



Nekem a Pocahontas a kedvencem, én bajban vagyok 🙈😅 talán Rebeka lesz..

2020. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A Kiara szerintem teljesne vallalhato, Az oroszlankiraly egyebkent nekem is gyerekkori kedvencem volt és a Nala név nagyon tetszett/tetszik. De nem tudom elkepzelni, hogy a gyerekemet igy hivjak, de vegulis lett egy Nalánk a csaladban, a kutyánk☺.

A Pocahontas az mar tényleg huzosabb, főleg hogy itt-ha lehetne adni-Pokahontasz lenne :/ de a Rebeka nagyon szep😍

2020. márc. 28. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!