Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utalhat terhességre, vagy túl...

Utalhat terhességre, vagy túl gondolom?

Figyelt kérdés
Mostanában többet eszek, mint szoktam, ha eszek akkor is rövid idő után azt érzem ismét éhes vagyok. Napközben sosem szoktam aludni, de ez is változott mostanság. Szedek fogamzásgátlót, de ugye az sem 100% védelem.
2020. márc. 29. 11:46
 1/3 anonim válasza:
Menstruációs ciklusod rendben? Egyébként meg vegyél egy terhességi tesztet vagy menj orvoshoz!
2020. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Ha megér a nyugalmad pár száz ft ot csinálj tesztet de úgysem vagy terhes.
2020. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Azért eszel többet, mert unatkozol, ettől kitágul a gyomrod és előbb leszel éhes. Illetve sok nő van (figyelem, én is ilyen voltam!!! csak utólag kaptam észbe!), aki egyszerűen csak elkezd többet enni, magától, majd magával is elhiteti, hogy ez valami belülről jövő, természetes éhség miatt van, és biztos terhes, holott, egyszerűen csak többet eszünk, mert terhesek akarunk lenni. Amikor teherbe estem, semmi ilyesmi nem volt, egyszerűen csak nem jött meg.
2020. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!