Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakai sikítva sírás?

Éjszakai sikítva sírás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kisfiam 21 hónapos, lassan egy hónapja tart hogy ha elalszik este, mindig egy órán belül olyan éktelen visítós sírással/ordítással ébred, hogy alig lehet megnyugtatni, sőt, egyre sűrvebben kell mostanában felébreszteni, mert annyira belelovallja magát, hogy levegőt is elfelejt venni. Az ölembe is hiába veszem, rúgkapál össze vissza, már teljesen elfáradtam. Tippek, mi lehet, esetleg másnál is előfordult ilyen? :(
2020. márc. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a foga fáj? Az utolsó nagyőrlő nekünk is ilyen brutálisan jött a nagynak.
2020. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pavor nocturnus?
2020. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is ekkor kezdte. Én is azt hittem hogy pavoros, de végül kiderült, hogy a bölcsődét nehezen dolgozta fel az agya éjjel (pedig imádta, csak sok volt az inger). Fél év múlva elmúlt.
2020. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt kb. ebben a korban. Idegölő volt, de 2-3 hónap alatt elmúlt. Nem derült ki az oka, semmi változás nem volt az életében és biztos nem a foga okozta.
2020. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!