Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen szülő,...

Szerintetek az milyen szülő, aki egyáltalán nem törődik a kisgyereke egészségével, nem viszi orvoshoz, lázasan beviszi iskolába?

Figyelt kérdés

Mondanom sem kell, hogy a fogai is szét vannak, de majd úgyis kiesik neki, oda sem viszi el. Lazán beviszi 39 fok feletti lázzal is, meg minden, mindenre cseszik. Meg a gyereket okolja, ha beteg. Egyébként is úgy beszél vele, hogy azon sem lepődnék meg, ha vernék. Egy hétig ugyanabban a ruhában stb.

De szerintem sok mindent nem is gonoszságból csinál, hanem szörnyen buta a dolgokhoz.


2020. márc. 30. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"De szerintem sok mindent nem is gonoszságból csinál, hanem szörnyen buta a dolgokhoz.'

Ezt.

2020. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szar szülő.
2020. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy most nincs iskola. Beadja neki a saját maga gyógyszereit, össze-vissza, találomra stb. Meg 9 évesnek kupot dugdos fel, mert maradt 5 évvel ezelőttről. Ja meg seggben méri a lázat, holott ennyi idős a gyerek.
2020. márc. 30. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
9 évesnek nem sok tejfoga van. Iskolában meg kötelező a fogorvosi vizsgálat.
2020. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Anyukám tanár. Az egyik kispajtás karácsony előtt magas lázzal, félhulla állapotban járt iskolába, mert "mostmár azt a pár napot kibírod, nem megyek szabira". Anyut megfertőzte, tüszős mandulagyullaással szenvedett otthon, lemaradt az első unokája első karácsonyáról. Szóval az én véleményem az olyan szülőről, aki beküldi fertőző betegen a gerekét közösségbe, nem tűr nyomdafestéket.

Úgy áltatlánosságban meg azt gondolom, hogy minimum bizonyos szint alatt a terhes tanácsadás nyugoodtan állhatna gondozási tréningből, meg hasonlókból. Kevesebb félrenevelt 6 éves lenne...

2020. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy áltatlánosságban meg azt gondolom, hogy minimum bizonyos szint alatt a terhes tanácsadás nyugoodtan állhatna gondozási tréningből, meg hasonlókból. Kevesebb félrenevelt 6 éves lenne..."


Akinek nincs igénye a higiéniára, annak tarthatnak előadást élete végéig, nem fog változni.

2020. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szülők gyermekeivel dolgozom, tudom miről beszélsz. Örülök hogy nincs ovi, mert valószínűleg már elhánytam volna magam a centis mocskos körmöktől, amire carik a szülő. Az ilyen csak ellik és várja érte a zsozsot,hogy a kettő között mi van az rajtunk csattan.
2020. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a gyerekcsináláshoz nem kell alkalmassági vizsga. Ezt gondolom.
2020. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Persze persze ezek a szülök rossz szülök.

De nem tudjuk, hogy a szülönek ennyi gondoskodás is mekkora fárasdság. Sajnos sok embernek saját maga ellátása is nagy dolog már. Sokszor pont azért mert szellemileg vissza maradottabbak(még ha elsöre nem is érzödik ez), és a védekezés ez miatt nem is müködik.


DE legtöbb esetben még mindig jobb a gyereknek egy ilyen szülövel mint ha nem lenne szülöje.

2020. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
9 éves gyerekemnek van szuvas tejfoga, maradandó fogakra már kapott barázdatömést, darabja 6 ezer, úgyhogy elhiheted, hogy nem gondatlanság a szuvas tejfog, hanem a fogorvos mondta, hogy magától essen ki. Egyébként honnan vagy ilyen tájékozott. Gondolom iskolában jelzik hivatalos szerv felé, ha súlyos elhanyagolás áll fenn.
2020. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!