Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket nem idegesítenek a...

Benneteket nem idegesítenek a tejcsi, büfcsi, gyümi, szopi és más becézgetések?

Figyelt kérdés
Nem tudom de én úgy vagyok vele, hogy mert szültem még nem lettem 3 éves. A gyümölcs nekem nem gyümi és megőrülök ezektől a becézésektől. A gyereket becézem de őt is a nevén. Nekem nem babóm és pocaklakóm volt-van hanem kislányom!Szeretem őt és nem szerizem és nem telcsizek hanem telefonálok!
2010. júl. 26. 16:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
jó sok ilyen kérdés volt már... de jó neked, hogy csak ennyi a problémád...
2010. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Igen egyetértek veled... Amúgy nekem a gyerekekkel való gügyögés is idegesítő már egy bizonyos idős kor után... Mondjuk ez a szerizés meg telcsizés is ... áhh megmagyarázhatatlan, a pocaklakóm meg :S:S najó a lényeg egyetértek veled :D:D
2010. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
56%
Magánügy. Másnak meg más jön be.
2010. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
63%
De igen, legalább annyira mintha valaki sokadszorra is felteszi ezt a kérdést.
2010. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem idegesít. A becézés akár kedves dolog is lehet. Még akár gyengédséget is ki tudsz vele fejezni.

De ha ennyire zavar lépj egyszerűen túl rajta. Mindenki szíve joga úgy beszélni, ahogy akar.

Egybként még mindig jobb, mintha káromkodna valaki.

2010. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a pocaklakó nagyon kedves, találó megfogalmazás
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem érdekel, hogy más hogyan beszél. Ahogy akar. Néha egyébként én is használok ezek közül néhányat, mert rövidebb azt írni hogy gyümi, szopi, mint hogy gyümölcs, szoptatás. És amikor még nem tudtam, hogy a pocaklakóm kislány vagy kisfiú, addig bizony babunci volt :))
2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%

1.rengeteg ilyen kérdés volt már

2.akinek nem tetszik,ne használja így(én sem teszem)

3.nem vagyunk egyformák,kinek a pap,kinek a papné

2 gyerekes anyuka

2010. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem idegesit.
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül a szopi nem zavar,mert a szopásnak van már egy elég masszív félreérthető felhangja.:))
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!