Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsik vagy kamaszok, gyerekei...

Kicsik vagy kamaszok, gyerekeiddel hogy van ez most így a vírus idején? És nektek is vannak furcsaságok?

Figyelt kérdés
Ovis Lányom beteg is volt, már 5 hete itthon van,....4 hete már csak udvaron.....sokat tv- zik már és a szereplőkkel ugy beszél mintha ő beszélne a barátaival,ennyire magányos lett.....megint mintha 2 éves lenne,minden percben követ engem,ne menjünk sehova,boltba se enged,ha ovit említem oda se akar,.....persze könnyebb így csak furcsán bezárkózik,mintha örökre igy akarna élni,....és ha megint ovi lesz sírógörcsöt fog kapni. Gyereketek hány éves?mentetek ki vele? Hányszor? Panelosok? Levittétek a gyereket? Hányszor?..... Tanulás hogy megy? Pl. Több ismerősnél is 3 sulis van de csak egy gép.csak kapják a leckét vagy beszélnek a tanárokkal? De otthon hogy beszél egyszerre 3 gyerek a tanárával hogy ne zavarják egymást,vagy ha egy gép van? .......Hogy tudott hirtelen mindenki otthon maradni a gyerekekkel? Nálunk szinte mindenki dolgozott és most üres az ovi. Hogy oldották meg hirtelen? Több hónapot? Kirugások lesznek? Írták sokan hogy mostanában minden ráz.engem is ráz a kutyám meg tárgyak az udvaron. Ezt többen is írták.mitől lehet? Kamaszok hogy bírják hogy nem csavaroghatnak,? Nyárig tényleg nem lesz már suli? Igaz hogy augusztusi évkezdés lesz a májust pótolva? Hogy kapták el a vírust? Ha nem érünk senkihez,otthon rögtön kézmosás.... Lehet tudni hogy akik elkapták hogyan? Elég egy levegőt szívni és kész?
2020. ápr. 2. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a kérdés. 1-en akadt meg a szemem, nálunk is mindenki ráz mindenkit, azt hittem a férjem miatt van, ő hajlamos rá, az okot nem tudom.
2020. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is,rázzuk egymást. :o
2020. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz augusztusi évkezdés. Májusban pedig lesz tanítás. (Online.) A szünetek rendje megmarad.

Az ovisom a plüssállataival társasozik meg beszélget. Sokat játszunk, foglalkozunk pedig vele. Kb napi másfél órát viszem ki, kertünk nincs, néptelen helyekre megyünk labdázni, biciklizni, sétálni.

2020. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
panelból kiviszik az unokahugaim sétálni, plusz feloldották a kütyük időkorlátját, naponta beszélnek barátnőkkel, velem, szóval van némi szocializáció is. persze hogy magába fordult szegény kölyök, öt hete nem járt szabad lebegőn, és nem látott embert rajtad kívül. én is begolyóznék.
2020. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!