Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Molli névről vélemények?

Molli névről vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát a férjemmel, szóval ráérünk még nevek között böngészni, viszont nemrég megtetszett a Molli név.

(Fiú név már kiválasztásra került)


De annyira, hogy azóta attól jobb lány nevet nem találok.

A vezetéknév nagyon gyakori, tehát valami különlegesebb keresztnevet szeretnék.

Viszont eddig bárkinek mondtam a Molli nevet , mindenki leszavazta (egyedül a férjem nem).

Tudom, hogy kutya - macska név, és nem is szeretnék majd a gyerekemmel kicseszni a neve miatt.

De valahogy méégse tudok elszakadni ettől a névtől.

Esetleg hasonló neveket tudtok ajánlani?



2020. ápr. 3. 08:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Így hívják a kutyánkat 😃

Viszont ami hasonló és nekem nagyon tetszik az a Milla.

Tudom, hogy ezt is lehet máshogy értelmezni (pl. ennek a kocsinak az ára 6 milla), de ez szerintem egyáltalán nem gáz.

2020. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem szép. Nekem nem jutna eszembe hogy kutya/macska név ha még hallom.


Amik nálunk voltak Linda, Mélinda, Cintia. Végül Máté lett. :)

2020. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
69%
Szerintem a Molli név az gyönyörű név, a kedvenc neveim azok Olívia és a Molli és Janka
2020. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha nektek ez tetszik, akkor adjátok ezt. Ne mások döntsék el. Nem rossz. Nem a Málna, Seherezádé kategória. Egyébként, akármit választotok, mindig lesz, akinek nem tetszik majd
2020. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen női/férfi nevet szoktak állatnak is adni egyik ismerősöm macskája Emma másik kutyája meg Nick szóval..
2020. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Sokaknál kutya név, a legtöbb molly filmes karakter kövér és buta. Van ismerősöm, aki így becézteti magát, szintén kövér és buta.


Egyébként halfajta neve. Lehetne Miléna, becézhetnéd Mollynak

2020. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi de nekem kutyanévnek hangzik:/
2020. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
A Pityu meg papagáj név mégis sok embert hívnak Istvánnak és becéznek Pityu-nak
2020. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
92%
Te döntésed. Viszont én általába felírok sok nevet és néha egy idő elteltével törlök belölle ha nemtetszik ez lehet több. És szerintem válasz több nevet és ha megszületett a pici akkor is dönthetsz mi illik rá hiszen nem minden baba egyforma. :)
2020. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Külföldről átvett, ott teljesen normális, szokványos név. De Magyarországon inkább kutyáknak, macskának adják, nekem is állatnév ugrik be róla. Én nem tudnék elvonatkoztatni, de ha ti igen és tetszik, adjátok.
2020. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!