Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek (ek) mellett milyen...

Kisgyerek (ek) mellett milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés
Szeretnénk hamarosan egy kutyát kisgyerek mellé (egyéves múlt), de bizonytalan vagyok, melyik fajta lenne jó választás. Korábban már volt kutyánk, így nem vagyunk kezdők. Tömblakásban szeretnénk tartani. Kíváncsi vagyok, nektek milyen kutyátok van, hogy jönnek ki a gyerekekkel.

2020. ápr. 4. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Idősebb kan vizsla volt, kijöttek egymással. Persze a kutyának tanulnia kell, hogy a gyerek is felette áll a rangsorban.
2020. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Golden Retriever van. Persze tanítani kell a kutyákat de alapból is ez a legjobb gyerek mellé. Lányom imádja és teljesen biztos vagyok benne hogy sosem bántaná a gyereket.
2020. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Panelban vagyunk mi is nekunk puli es spaniel kerverek van 4eves volt a kutya mikor jott az elso kislanyom nagyon szereti es turete is a kinzasat. Tavaly jott a masodik kislany ot is szereti. Noverem most kismama nekik bernipasztor kutyajuk van es mar most erzi a valtozast mindig oda megy a tesom hasahoz es ra teszi vagy a fejet vagy a mancsat.
2020. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Négy németjuhász, ebből egy nyugdíjazott, egy pedig aktív rendőrkutya és egy német dog-kaukázusi keverék :)
2020. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi lemaradt, hogy képzett kutyák, teljesen jól működik minden.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Tömblakásban hogyan lehet kutyát tartani?Sosem értettem.😰
2020. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

3 éves nemetjuhasz mellé érkezett a babánk. Most lassan 2 éves imádják egymást. Annyi a rossz hogy a kutya csak labdazni akár, simogatni nem engedi magát, meg figyelni kell, hogy ne lokje fel a gyereket.

Sose volt egy babusgatos kutya.

2020. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

10 éves mudi kan. Egy álomkutya!


De ehhez kellett az első 5-6 évben a NAGYON INTENZÍV foglalkozás vele. Rengeteg tanítás és séta+futtatás. Mivel a mudi munkakutya.

Hihetetlenül okos, szófogadó és hűséges fajta.


Nekem ezért szerencsém van. A kislányom már "kész" kutyához érkezett.


(értek is a kutyákhoz, mindig volt kutyám. Szóval tudom nevelni)

2020. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk Cavalier spániel van. Az első perctől imádják egymást. Mi is lakásban lakunk.

Valamelyik válaszoló kérdezte, hogy hogyan lehet lakásban tartani a kutyát..

Hát a Cavalier pl pont olyan kutya, ami nem igazán viseli jól, ha kertben van, szóval egyértelműen lakásba való kutya.

2020. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
1 éves volt a lányom, amikor kutyánk lett. Német juhászkutya, bár mi kertes házban lakunk, a házba nem jöhet be a kutya. A kicsi és a kutya nagyon jó barátok, hisz együtt nőttek fel. Most tavasszal-nyáron akarunk egy "férjet" hozni a mostani kutyánknak, szerintem vele is jól ellesz a lányom. Lakásban nem tartanék kutyát soha. Anyuéknak törpetacskójuk van, ilyen kinti-benti (de inkább kinti) kutya, vele is jól elvannak a gyerekek.
2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!