Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereknevelest mennyire lehet...

Gyereknevelest mennyire lehet parhuzamba hozni a hazi kedvencekkel valo foglalkozassal?

Figyelt kérdés

Nem akarunk egyelore gyereket vallalni, csak most elgondolkodtatott ezen valami. Parom sokszor megjegyzi, amikor igy viccelodunk a majdani gyerekkel, hogy meg az allatokra se tudok odafigyelni, hova akarok gyereket :D

Ezalatt azt erti, hogy neha lusta vagyok idoben kitakaritani utanuk, illetve kizarom oket a szobabol, ha idegesitenek aztan csinalom a dolgom, ok meg elvannak kint. Kajat azert kapnak mindig idoben, de a tobbi dolgot tenyleg kepes vagyok halogatni, amig lehet. Azert egy gyerek mas, nem? Lehet bizni az osztonokben, szules utan majd beindulnak a hormonok, stb? Egyelore en is nehezen tudom elkepzelni, hogy ott a baba akit nem ertek, mert nem tud beszelni, es akkor is oda tudjak figyelni minden igenyere, amikor nem hangosan sir, hogy valami baja van.

Bocs, ha hulye kerdes, de remelem ertheto.


2020. ápr. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire.
2020. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazán párhuzamot nem lehet vonni, viszont a gyerek ugyanúgy idegesíteni fog.. halogatni fogsz dolgokat.

Nyilván e a pelusozást, etetést, de mondjuk a ruhamosást éppen vagy bizonyos’ nem szeretem”játékokat.

Stresszelni fog, hogy nincs “énidőd”

2020. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A párhuzam attól függ, hogy szereted majd a gyerekeidet vagy sem.

Sokan a kedvenceikről jobban gondoskodnak, mint más a gyerekéről.

Egyébként nem a hormonok nem gondoskodnak róla. Ha így lenne nem lennének bántalmazó szülők sem, vagy gyerekgyilkosok.

Egyelőre ne vállalj gyereket! Kicsit nagyobb elhivatottságot igényel, ha jól akarod csinálni.

2020. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehet párhuzamot vonni. Ugyanis az állatok is a te gondoskodásodra szorulnak, ahogy majd a gyerek is. Ha egy állatot lusta vagy rendbe tartani, a gyereket se lesz nagyobb kedved. A hormonokra ne számíts. Inkább nehezíteni fogják az életedet, mint segíteni szülés után.
2020. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!