Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Online vásárolsz vagy elmész...

Online vásárolsz vagy elmész a boltba?

Figyelt kérdés
Én mostanában online, a gyerekeknek pelenkát, magunknak öblítőt tusfürdőket hasonlót. Nekem így sokkal kényelmesebb és csak a napi élelmiszerért megyek boltba
2020. ápr. 4. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
A napi élelmiszereket is online rendelem. 1 hónapja nem jártam boltban és nem is tervezem.
2020. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Itt nem lehet online rendelni igy hetente 1x megyek boltba.
2020. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Heti 1x elmegyek, mert most nincs nálunk online lehetőség
2020. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Párom megy drogériába kéthetente 1x. Boltba kb. kétnaponta( frissáru miatt)
2020. ápr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Amit lehet, online rendelek. Élelmiszert nem lehet, így azért heti egyszer elmegyek a boltba.
2020. ápr. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
elmegyek boltba,drogėriåba nem kell sürün meni .
2020. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk nem szállítanak most ki rendesen a drogériák

Annál gyakrwbban kell a pelus sajnos, kicsi a baba..2 hónap alatt a 2. Méretet növi ki..

A nagy gyerek is pelusos..



Élelmiszert pedig nem szállít ki csak a helyi “éjjel-nappali”

Az árai horror, nincs is minden

2020. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Élelmiszert nem tudok online,így azert elmegyek. Drogériába,gyógyszertárba is. Minden más online
2020. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Élelmiszer kiszallitas sajnos nalunk sincs, így azért a férjem elmegy boltba heti 2x. A drogerias cuccokat, gyerekruhakat eddig is jobban szerettem online rendelni, nalunk semmi sincs helyben, és nem szívesen rohangálok mindenért. A drogeria szallitmany legutóbb 2 hét volt, annyi, hogy ezt bele kell kalkulalni, es idoben rendelni.
2020. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
5 éve online rendelem az élelmiszert.... Ami változott, az annyi, hogy most kenyér is kerül a listára, amit amúgy pár naponta az üzletben vettem meg. Most egyszerre érkezik és megy a fagyasztóba.
2020. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!