Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt gyermeked...

Mennyi idős volt gyermeked mikor rendszeresen nézett mesét a TV-ben? Pl. reggelente mesét

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
3-4éves, de csak lefekvés előtt max. 1 órát.
2020. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk pont nem lefekvés előtt, mert félünk, hogy túlterheljük az idegrendszerüket elalvás előtt. Pici korkülönbséggel vannak gyerekeink, 3 éves korukban nézhettek meg pár rész Babócát, amíg én délelőtt odaraktam a kaját. Most 6-7 évesek, ebéd után van egy órás mese kb, én addig emésztek (mindez persze', amikor otthon vannak).
2020. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Le leszek pontozva de pár hónapos kora óta folyamatosan megy a tv mint háttérzaj, többnyire egyáltalán nem foglalkozik vele (magasan van a falon nem szem előtt). Nagyjából 1,5 évesen kezdte így nézni miközben reggeliztünk de napközben továbbra sem érdekli csak táncol a kedvenc betétdalaira.

Nem vettem észre rajta semmilyen negatív hatást, most 2 éves és nagyon okos, gyorsan tanul mindent, nem figyelemzavaros meg ilyenek.

2020. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Senkinek semmi köze hozzá.Az enyém nem alszik "zaj"nélkül.És már a meset is nézi!Nyilván nem rendszeresen,csak rápillant.4 hónapos
2020. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-4 évesen, de pont nem reggel, hanem az oviból hazaérve.
2020. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Én próbálom szabályozni a tv mennyiséget, de pl volt egy időszak ( hónapok) mikor csak úgy evett ha be volt kapcsolva. Nem lett semmi baja. 2 évesen folyékonyan beszélt, nem tv függő. Most 3 éves, van egy pár mese amit szeret, végigröhögi. Megengedem.
2020. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is mint a 4-esnêl. Csak reggelente nézi, bár nem köti le hosszú távon. Inkább a filmek, reklámok érdeklik.


A többi "okos" mamik nem érdekelnek!

2020. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
4 es vagyok.Azoktol az okos kis anyukáktol kérdezném,akiknek a gyerekuk 3 évesen nézett először tévét,hogy addig bekötötték a gyerek szemét?Elég hihetetlen!Amugy a fiam 20 éves,imádta a mesét nezni,köszöni semmi baja.Nem is ètem ha a gyerek mesét néz mi baja lesz.Jó hogy nem már ezt is megtiltom neki.
2020. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi reggel felkelünk és kb 1 órát megy a Duck tv. Én nem tudom egyből összeszedni magam, így kell egy kis idő ahhoz,hogy fel tudjak kelni. Bekapcsolom majd mikor kikeltem, felöltöztünk kikapcsolom és bekapcsolom a rádiót. Úgy gondolom, hogy a tiltástól csak még érdekesebb lenne. 10 hónapos
2020. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
1,5 éves korától megy a mese alap zajnak nem igazán érdekli, közben játszik, rengeteget "rajzol" 1 mese van ami nagyon le köt a Masha és a medve azon kívül a többit nem is nézi.
2020. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!