Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Nem annyira kérdés,inkább csak kiírom magamból a mérgemet.Másfél hónapos a kisfiam, a vírus miatt senki nem jött és nemnis fog jönni látogatóba.2 tesóm van, lehet én vagyok hisztérika, de tisztára felidegesítettek.Az egyikőjük pelenkatortát csináltatott, de meg sem kérdezett milyen méret,milyen márka, természetesen a márka sem jó (még ráadtam volna), de a nagyobb gond,hogy kicsi a pelus.A másik tesóm telefonált, hogy vett egy plédet meg 56-os rugdalózót,ugyanaz a pléd már megvan (kb 3 hónapja vettem,mutattam is nekik, na mindegy) a rugi meg már kicsi,hiszen 55 centivel született a gyerkőc...Saját testvéreim,hogy nincs annyi eszük,hogy felhívjanak,hogy mire van szükség (nem idegen vagyok, meg barát, vagy távoli rokon),vagy legalabb méret felől érdeklődhettek volna.Pedig több mindent is emlitettem,hogy mit szeretnénk, mire van szükség ha esetleg vásárolni akarnak, de ezek szerint vagy nem érdekelte öket,vagy én nem tudom.Azért meg hogy csak vegyenek valamit mert kell,meg illik azért nem kellett volna.Sőt ha megkérdeztek volna,akkor azt is mondtam volna hogy hagyják, ne vegyenek most semmit,majd ha szeretnék megajándékozni a gyereket, megtehetik akkor is ha vége van ennek a mizériának és eljönnek látogatóba.

2020. ápr. 9. 13:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne hisztizz. Ez nem a pszichológusod magánrendelője. Az 56os rugi meg jó még bőven az 55cmes gyerekre. Neked meg nem került egy fillérbe se a dolog, ők jól érzik magukat, ennyi.
2020. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani? Biztos úgy gondolták, hogy valamit illik/muszáj venniük, de túlzottan nem érdekelheted őket te sem, meg a gyereked sem. Te tudod, milyen a viszonyotok, gondolom nem túl közeli...
2020. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Elsö válaszoló értőolvasás kérlek...55 centi volt születésekor,most meg másfél hónapos...amúgy meg ha nem tetszik görgess tovább nem kell mindenhez hozzászólni.


Kettes válaszoló, ezaz,hogy én mindenben segitek neki,én írtam a tesóm esküvőjére a meghívónak a szövegét basszus, ezért is esik szarul ez az érdektelenség tőlük.

2020. ápr. 9. 14:10
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötelességük érdeklődni, pláne figyelni az igényeitekre. Simán lehet egyoldalú a kötődés is. A kisebb babaruha mögött az is lehet, hogy elfoglalt. Neki nemrég szültél, nem tartja számon, hogy 2 vagy 6 hét telt el. A pelenkatorta gyakori tévedés, azon nem húznám fel magam. Sokan adták a környezetemben, mert milyen menő meg ez a divat most. Nálunk is korszakonként egy márka vált be, csak azt adtuk rá a babára.

A hormonjaid még az egekben vannak, nagyon meg tudják zavarni az ítélőképességed, tudom, átéltem. Minden vélemény előtt megrágtam kétszer a választ, mert sokszor lettem volna feleslegesen bántó. Az ajándékozónak fogalma sem volt, mi lenne hasznos vagy valakitől "tuti tippet kapott" és olyan örömmel adta át, amit hozott, hogy nem illett volna leordítanom. Kérdezni persze jobb lett volna, de abban a pillanatban már mindegy volt. Így kapott a lányom 4 plüss nyálkendőt. Egyik se kellett neki, egy sima köszi után eltettem ugyanabba a fiókba őket. Lesz még annyi idgeskedni valód, ne ezen túráztasd magad. A testvéreid meg a saját életükkel vannak elfoglalva, sokadrangú a szemükben a te csöppséged. Fogadd el és így nézd a próbálkozásaikat.

2020. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as válaszoló,próbálok nem rugózni ezen, de egyszerűen nem értem.Szoros a kapcsulatunk harmonknak kb minden második nap beszélünk.Ráadásul az egyik tesóm a férjével lesznek a keresztszülők...vagy már nem is tudom.Nem tudom,engem érdekelne, ha nekik gyerekük született volna.Bezzeg képet meg videót, 2 naponta küldenem kell a kicsiről nekik.
2020. ápr. 9. 14:31
 6/33 A kérdező kommentje:
Amikor az unokatestvérem kislányát mentünk meglátogatni én is pelenaktortát vittem, de előtte felhívtam a márka meg a méret miatt, semmibe nem került érdeklődni, és legalább hasznos is.Lehet ezért is esik szarul,mert én nem szeretek csak valamit adni,azt szeretem ha hasznos, örül neki az akinek viszem.
2020. ápr. 9. 14:35
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg engedd el! Hidd el szerintem minden friss anyuka kap olyat amire aztán semmi szüksége. Én pl rengeteg kis pólót kaptam. Másfél éves a fiam de még mindig bodyt adok rá, szóval ezeket sosem használtam.


Rengeteg lapozót kaptunk, aminek megint nem láttam értelmét.


Nekem jól esett hogy gondoltak ránk, és akartak valamit adni a babának. Az hogy én mit gondoltam az adott dologról azt én simán félre tudtam tenni magamban. Én magát a törődést értékeltem.

2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hat 7-es ha az ember a saját családjával nem lehet őszinte akkor senkivel...ja igen kaptunk ajandékot amit nem tudunk használni...juppiii tényleg szupi.Értelmes felnőtt ember érdeklődik mielőtt ajándékoz,vagy ha nem akar érdeklődni mert leszarja akkor vesz egy ajandékutalványt egy bababoltba aztán csókolom.
2020. ápr. 9. 14:43
 9/33 anonim ***** válasza:
67%
Ők. Akkor most agyonverjük vagy felakasszuk őket amiért olyan ajandekot mertek venni, aminek te nem örülsz?
2020. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk használni utolsó, ha jó méretben kapjuk öket szuper lett volna,hasznos..de így használhatatlanok...nem igaz hogy nem fogod fel.
2020. ápr. 9. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!