Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek meg fogja érezni...

A gyerek meg fogja érezni hogy nem szeretik egymást a szülei?

Figyelt kérdés
Ha gyereket vállalunk és csak a gyerek miatt vagyunk együtt (de nem veszekszünk) akkor meg fogja érezni a gyerek hogy a szülei nem szeretik egymást?

2020. ápr. 9. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyerekre nézve lehetnek negatív hatásai?
2020. ápr. 9. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek mindent érez. A kisbaba nyugtalan lesz, ha az anyuka stresszes. Egy ovis nem buta, leveszi, hogy anya apa nem öleli meg egymást, nem fogja meg egymás kezét. Ti lesztek a mintái, ezt a mintát fogja vinni a jövőbeli párkapcsolataiba.
2020. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg. Kitennél ennek egy érző, önálló lényt? Ha a ti életetek xar, nem kell másokét is elbaxni.
2020. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem célunk mások életének elbaszása, de köszönjük a feltételezést. Nyilván azért kérdeztem meg, mert szándékomban áll elbaszni az életét. Ha nem érdekelne hogy mi lesz vele akkor nem kérdeztem volna hanem túl lennénk rajta.
2020. ápr. 9. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Hajaj! De még mennyire! és meg is fogja szívni, alaposan, szegényke. Egy életre.
2020. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miféle energiát adtál át nekem? Nem, én nem az anya vagyok bár ő is kiírhatta volna a kérdést. És nem tudom hogy a kérdésemben hol látsz olyat, hogy nem érdekel, hogy mi lesz a gyerekemmel. 1000%-os tudás? Aligha. Ha akkora tudásod lenne akkor tisztában lennél vele, hogy 1000%-os tudás nem létezik ugyan is 100% a maximum. Annál nincs több. A mindennél nem tudsz többet tudni, de 59%-os tudásból nyilván csak ennyit várhatunk el tőled.


Rosszat pedig nem mondtam simán csak megköszöntem a kedves feltételezést. Szóval nem tudom miféle stílusról beszéltél. Az 1000%-os tudásodból és a sok energiádból pedig arra sem telik hogy a válaszodat helyesen fogalmazd meg, de ismételten köszönöm a fejtágítást. Ha neked ekkora erőfeszítés válaszolni amihez ekkora arrogancia párosul akkor köszönöm szépen, de a kérdésre nem kell válaszolni.

2020. ápr. 9. 19:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzik az apróságokat is. A rokonaimat sosem sértegetem, de a gyerekem pontosan tudja, hogy rühellek pár rokont, velük ezért csúnyán viselkedik(ha azok szemetek) egyszerűen a fejemen látszódhat, ha olyat mondanak, a tekintetemen, a megfagyott levegőn, a hanghordozásomon, a talàlkozások közbeni előtti és utáni viselkedésemen..
2020. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3-as, 8-as! Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 9. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

100%, hogy megérzik a gyerekek. Mi is mindig tudtuk a testvéreimmel, ha volt valami zavar az "erőben". Pedig ezek kisebb összezördülések voltak, amiknek nem akartal nagy feneket keríteni, nem akartak minket terhelni vele. (Azóta is együtt vannak a szüleink és szeretik egymást.)


Ha pedig állandó a boldogtalanság, és tételezzük fel, hogy szó szerinti értelemben nem veszi észre a gyerek, akkor pedig ezt a párkapcsolati modell fogja átvennim. Ezt fogja normálisnak tartani.

2020. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!