Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél a WC szűkítőn a fiam....

Fél a WC szűkítőn a fiam. Bilire sem akar ráülni. Úgy pisil, hogy beterpeszt és maga alá húzza. Mit tanácsoltok, hogy tudnám rávenni, hogy üljön rá? Erőltetni nem szeretném, örülök, hogy idáig eljutott.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg olyan bilit rendelni ami tetszik neki? Amit ő választ ki? Van autós, meg mindenfele állatos. Vagy esetleg simán a nagy wc-re nem akar raulni? És akkor te addig meg tudnád tartani.
2020. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, úgy tud örülni a mesefiguráknak a ruhákon, hátha a bilin is tetszene neki, köszönöm . Nem tudom ráültetni. Egyszerűen fél, kapaszkodik bennem és kiabál, nem tudom ráültetni sem szűkítővel, sem az nélkül.
2020. ápr. 12. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Békás piszoár? Mennyi idős amúgy?
2020. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A piszoárt is szereti. Csak ha nagyobb dolgot végez jó lenne ha rá merne ülni vmire. 2éves elmúlt... Vagy nem érett még rá?
2020. ápr. 12. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Magától érzi, hogy pisilni kell? Tehát tudatosan megy oda a WC-hez? Mert akkor csak fél. Kell neki egy jó bili, vagy szűkítő, amitől nem fél, ami tetszik neki.

Ha nem maga érzi, hogy pisilni kell, hanem te mondogatod neki, hogy gyere, pisiljünk, ülj a bilire, WC-re, aztán egyszer csak produkál, akkor az nem szobatisztaság és akkor felesleges minden, mert még nem érett rá.

2020. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez lesz a gond. Este fürdés előtt mondtam neki, hogy pisiljen akkor sikerült neki, azóta magától. De csak este és csak fürdés előtt.
2020. ápr. 12. 21:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2020. ápr. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!