Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 hetes a babám,6 hetes...

11 hetes a babám,6 hetes kontrollon azt mondtak, minden rendben, de én nem így érzem?

Figyelt kérdés

Nagy baba volt, természetesen szültem, gatmetszes kellett sajnos.

Szules után nem voltak komolyabb fajdalmaim, de mostanra se gyógyultam meg.

Először is a szex felejtos. Konkrétan olyan érzés, mintha szét akarnék szakadni a varras mentén. Nagyon rossz ☹️

De a székeléssel is gondjaim vannak. Sosem volt szorulasom, így azt hittem most az van. De rá kellett jönnöm, hogy nem. Konkrétan olyan mintha fizikálisan nem tudna kijönni. Elnézést aki nem bírja, ne olvasson tovább. Szoval jön jön, félig kint van de mégse. Tehát mintha lenne valami akadály. Nagyon erősen kell nyomnom, tényleg mint szülésnél és akkor talán. És ilyenkor megint csak rohadtul fáj a gátam is.


Ez mitől lehet? Normális? Milyen orvost lenne érdemes felkeresni, ha egyáltalán bárki fogadna? Nyilván nem túl boldog így a férjem sem meg én se. Ha valaki bolt már így, mennyi idő volt, hogy helyre jött?



2020. ápr. 12. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szülésem ilyen volt. Voltak külső és belső varrataim, de nem szépen varrtak, és hegesen gyógyultam. Csak az idő oldotta meg. Nagyjából másfél év volt, hogy fájdalom nélkül együtt tudtunk lenni, és vagy 3 évig sajgott a gátam ha guggoltam...
2020. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A székeléssel is voltak gondjaim, de szerintem azért, mert féltem, hogy fájni fog a gátam. Az első hónapban szenvedtem, mert csak akkor mentem el, ha nagyon muszáj volt, ezért szorulásos lettem. Laevolac-ot használtam, és lassan megoldódott.
2020. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ohh az durván sok idő ☹️ De azért az is valami, hogy idővel elmúlik.
2020. ápr. 12. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, de ha esetleg terveztek kistesót, ez ne szegje kedvetek. Én 3 év után szántam rá magam emiatt, és a másodiknál semmiféle probléma nem adódott. Pillanatok alatt gyógyultam. :)
2020. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aviva vagy kriston torna. Keress rá, nagyon sok mindenben tudnak segíteni!
2020. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos a kisfiam. Első szülésnél semmi gondom nem volt,most kb

3 naponta bedurram a gátam és fáj...a szexel nincs gond de engem is zavar. Állítólag hónapok lehetnek mire elmúlil.

2020. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aviva

Kriston

Kegel gyakorlatok


Proktologushoz mennék

Szerintem végbélsérved lehet,ami hátsóhüvelyfali süllyedés

Ez javulhat, de lehet rosszabb is

[link]

2020. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szèkelèsnèl gond lehet, ha a bèl servszerűen a hüvely felè türemkedik. Ilyenkor mikor nyomsz, a kiboltosodàs felè mozdul a szèklet, nem a vègbèlnyìlàs felè.
2020. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szex nekem is fájt egy évig legalább, volt egy rossz mozdulatom kb. 1 hettel szülés után es szetnyilt a gatsebem, onnantol kezdve alig akart gyogyulni es csunya is volt. Most 2,5 ev után viszont alig látszik.


A szekeles miatt viszont keress fel szereintem egy proktologust.

2020. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat. Akkor megpróbálok bejutni egy proktologushoz valahogy. Vagy legalább egy időpontot kérni a távoli jövőbe. Valóban olyan érzés, ahogy írtátok, mintha előre fele mozdulna a széklet és nem egyenesen lefelé menne
2020. ápr. 13. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!