Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen befordultam az...

Teljesen befordultam az itthonléttől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok itthon, 2 gyerekünk van. Egyszerűen már nem bírom az itthonlétet, eddig legalább lehetett menni vásárolni, de most már 1 hónapja csak a kertben vagyunk. A férjem sokat segít, de sokszor nincsenek el vele a gyerekek, 5 percenként szólongatnak. Nem haladok a házimunkával sem. Ma már remegtem az idegességtől. Mit csinálok rosszul és mit tegyek? :(
2020. ápr. 13. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért az utcára ki lehet menni! Rajta vagy facebookon? Ott van egy ovis csoport 60-70 ezer taggal, ami gyerekekkel használható ötleteket ad. Ki lehet használni ezt az időszakot családi játékokra, kézműveskedésre, csak ötlet kell hozzá. A barátnőiddel, rokonaiddal beszélgess skype-on, nézz filmeket, olvass, amíg a gyerekek alszanak, tornázz, jógázz, azt velük is lehet. Próbálj ki új ételeket, tanulj meg valamit a netről (akár kötni, horgolni)
2020. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Elképesztő hogy egyesek nem tudják feltalálni magukat,nagy gond van a fejekben.Tehát ez azt jelenti,hogy eddig az életed egyedül a bolt volt.Szánalmas.Most van időd,gondolkozz el az életeden.
2020. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudod ki a szánalmas? A rosszindulatú ember, mint amilyen te vagy. Igen, eddig a kisbabám körül forgott az életem, és legalább annyi volt a napjaimban, hogy kimozdultam. Most ez sincs.
2020. ápr. 13. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát mozdulj ki!

Csak van a falu/város szélén valami erdő/rét.

1-2 órát kibírnak nélküled a többiek.

2020. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mit csináljak a réten? :D
2020. ápr. 13. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél, mi történjen?
2020. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimentek a rétre, a gyerekek eljátszhatnak a férjeddel, egymással, magukban, te eldőlsz a pléden, sütteted az arcod, hallgatsz egy kis zenét.
2020. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne mehetnél el vásárolni? Ha nem helyeztek karantén alá, vásárolni elmehetsz. Én vettem magamnak egy felnőtt színezőt meg egy filctollkészletet. Szuper kikapcsolódás. De sudokuzni is szoktam, meg hímezni is. Amíg alszanak én is ki tudok kapcsolódni.
2020. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni setalni is akar gyerekekkel. En is ki jarok veluk a haz ele a kis parkba.
2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el futni, tornázni.

Főleg ha van kert. Én kint szoktam, egyedül persze

2020. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!