Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom amikor mki a telefonját...

Utálom amikor mki a telefonját nyomkodja mindenhol. Ezt muszáj a kórházban is csinálni a bent lévő terheseknek? Szülés után is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 14:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
Mi van?
2020. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván posztolom, ha sikerült szoptatni. Mi ezzel a baj?
2020. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Én is válaszoltam az üzenetekre, míg aludt a kicsi. MI ebben a baj?
2020. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén, mit csináljanak bent, tök idegen nők között? Sokszor látogatókat is max a folyosón lehet fogadni, vagy jelen helyzetben pl. még ott sem.


Én is mindig a "telefonomat nyomkodom" külső szemlélő szerint, mert van, hogy várakozás közben válaszolok e-mailekre (munka miatt), vagy esetleg a szüleimmel beszélgetek (200 km-re élnek, 2 hónapja nem láttuk egymást), vagy a párommal, esetleg barátnőkkel. Vagy vásárolok. Vagy könyvet olvasok. Vagy nyelvet tanulok. Engedtessék már meg, hogy ÉN döntsem el, mit csinálok a saját időmmel és telefonommal.


Szülés után is van ám szabad perce az embernek (nem sok, de van). Nálunk pl. a baba aludt a kórházban szinte végig, szopizni ébredt csak. Persze, nézegettem én rengeteget, de örültem, hogy tudtam a barátnőimmel is videóchatelni, vagy gyorsan rendelni kisebb babaruhákat, mint amiket amúgy vettünk. Így mire hazaértünk, már másnap hozta is őket a futár, és nem nekem kellett rohangálni 2-3 boltba ezekért.

2020. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Mondok felháborítóbbat is: ha sétálni megyek a picivel, és bealszik a babakocsiban, simán beteszem a fülest és zenét hallgatok telefonról. Azta, de egy szörny anya vagyok.
2020. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Most őszintén, egy kórházban mégis mi a francot kezdjen magával az ember?? Én voltam pár napot befektetve, meg 2x gyermekágyon, rohadt uncsi. Mindkét gyerekem kb végigaludta a napot, 2-3 óránként szopiztak, aztán megint 2-3 óra alvás. Igen, jobb híján nyomkodtam a telefonomat.
2020. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Ha te lennél a szobatársam én is inkább a telefont nyomkodnám.
2020. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű. Ne foglalkozz másokkal. Törődj a saját dolgoddal, akkor nem fog zavarni.
2020. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%
Most nem azért, de csak nem bennfekszel és épp a telódon írod a kérdést a gyakorikra?
2020. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Most nem azért,de ha senki nem nyomkodná azt a car telefont,talán tudnának is beszélgetni egymással az emberek,nem? Gondolom nem mindenki van privát szobában egyedül.
2020. ápr. 13. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!