Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjednek/párodnak van most...

A férjednek/párodnak van most munkája? Neked is? Nem változott a havi bevételetek?

Figyelt kérdés
Gyerekre ugyanannyi pénz jut ?
2020. ápr. 14. 00:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
A férjem home office-ban dolgozik kb 2x annyit, mint eddig (vezető beosztás, rengeteg a plusz tennivaló a ho-ra való átállás miatt). Én itthon voltam a gyerekekkel eddig is. Nincs változás, még spórolunk is a benzinen egy csomót.
2020. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Párom homeofficeban, fizuja változatlan én márc 16 óta táppénzen, először a gyerek volt 2 hétig beteg, most én vagyok több mint 2 hete. Ha meggyógyulok én is homeofficeban leszek normál fizuval.
2020. ápr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
A férjem dolgozik, többet, mint korábban. Én csökkentett órában dolgozom, de kapok kiegészítést az államtól, plusz májusban extra CSP. (Külföld) Jelenleg több marad, mert nekem benzinre sok elmegy egyébként, most minden nap főzök, kevesebbet járunk boltban, illetve kirándulás, étterem, egyéb szórakozás kilőve.
2020. ápr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre igen. Én most megyek vissza dolgozni full HOban. És nálunk is kiesik egy csomó kiadás.
2020. ápr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk kapásbol 40%-al csökkentették a fizut, de dolgozz ugyanúgy. Elvileg 2 hónapról van szó, kíváncsi leszek.

Férjem bevétele nem változott.

Egy hét home office bán vagyok, egy hetet pedig bent.

Férjem mindennap megy.

Jelentősen a gyerekek körül nem változott semmi, ha tovább tart a csökkentés, akkor tartalekhoz nyúlunk, illetve keresek rendesen fizető.

2020. ápr. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjem rokkantnyugdíjas, így eddig sem dolgozottt. Nekem van munkám, nem home office, és mivel több a munka, több a fizetés. Kb duplájára emelkedett a bevétel az én oldalamról.
2020. ápr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmi. A férjem informatikus, a cég ahol dolgozik, teljesen átállt home office-ra, és ugyanúgy dolgoznak, mintha mi sem történt volna. Én jelenleg gyeden vagyok, szóval az én bevételem is fix.
2020. ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Férjem élemiszerrel foglalkozik,ez nem állhat le,így dolgozik ugyanannyiért,de sajnos minden nap be kell mennie. Én cseden vagyok.
2020. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten ugyanúgy dolgozunk, mint eddig, csak én most itthonról.
2020. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy dolgozunk. A férjem állami cégnél, nekik van vészforgatókönyv, de az csak akkor lép életbe, ha teljes kijárási tilalom lenne. Addig minden megy ugyanúgy, mint eddig. Én vállalkozó vagyok, eddig is home office-ban dolgoztam. Halistennek minimálisan hatott a helyzet a munkámra, így a bevételem se csökkent észrevehetően.
2020. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!