Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek így az esküvőre?

Elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Majd csak ősszel lesz az esküvő, akkor csak 3 hónapos lesz a kisfiunk. Az ara kijelentette, hogy gyerekmentes esküvőt akar, mert ők nem gyerekpártiak és sírnak, hisztiznek majd.


Nen tudjuk senkire se rabízni egy teljes napra, és szerintem egy 3 hos picit nem is lehet másra hagyni.


A ceremónia délben lenne, ahhoz, hogy odaerjunk, már reggel 9-kor indulunk kell, a lagzi meg ugye hajnalig szokott lenni, de ha hamar eljovunk, az is sok idő, mert még vissza kell vezetni.


Szoptatok is. A lány az egyetemi legközelebbi barátnőm volt, ezért szeretnénk elmenni, de így nem tudunk.


Szülői segítség nincs, sőt, rokoni sem sajnos, megbízható barátnőm sincs, akire majd rá merném bízni, mert senkinek nincs még gyereke. Csak úgy tudnánk menni, ha visszük a babát is, de ezt nem engedi a barátnőm.


Utasitsuk vissza a meghívást?



2020. ápr. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is szeretnék én biztos nem mennék el...így meg főleg nem, hogy esélytelen rábízni másra a picit. 😕😕
2020. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Vagyis most még nem szoptatok, hanem szoptatni is akarok, csak gyorsan írtam :)
2020. ápr. 15. 11:19
 3/60 anonim ***** válasza:
90%
Egyaltalan nem mennek el.
2020. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg mivel a te barátnőd, ülj be a ceremóniára. Addig apuka kint sétálgat a picivel. Gratulálj a végén és menjetek haza. Nem gondolom, h. a párod kiakadna amiatt, h. ő nem láthatja az esküvőt. A barátnőd is látott téged, végülis ott voltál ezen a fontos napon.

Amúgy lehet addig még vírus helyzet lesz, szóval akkor meg biztos nem kell menni esküvőre.

2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
39%
Nem utasítasz vissza semmit, ugyanis titeket meg se hívtak! Gyerekmentes esküvő. Nektek meg gyereketek lesz. Nem értem, mi a probléma. Mért kéne minden esküvőn ott lenni, mikor más dolgotok van?
2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Ha közelebb lenne akkor jó ötlet lenne hogy a férjem kint marad vele a szertartás alatt. Csak nem tudom, nem hosszú az út ilyen picinek majd? Kb 250 km, 2 óra oda, 2 óra vissza. Első baba, így nem tudom, ajánlott e ez az út ilyen picinek?
2020. ápr. 15. 11:25
 7/60 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék el.
2020. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
93%

Én biztosan nem mennék.

Bár hozzáteszem, nekem az 5 hetes babámra már hetente 2x2 órát a mamák fognak vigyázni. Tehát ha lenne segítség simán rá hagynám másra a 3 hónapost. Ettől eltekintve ilyen kijelentéssel, hogy gyerek mentes esküvő eszembe se jutna menni, és nem is érezném magam rosszul emiatt.

2020. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék el, vagy ha annyira fontos, közeli, akkor csak a ceremóniára az kb félóra, aztán viszlát. Addig férjem ellenne gyerekkel.
2020. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy 3 hónapost ha tudnék, se hagynék egész napra másra. Mondjuk nem tudtam volna, mert anyatejes volt mindkét babám, a cumisüveget nem is ismerték. Hozott egybilyen döntést, akkor számoljon vele, hogy lesz, aki nem megy.
2020. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!