Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora volt gyermeked mikor...

Mekkora volt gyermeked mikor lecseréltétek a rácsos ágyat? Miért cseréltétek le?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen kapott a fiam 90X200-as ágyat. Kicsi volt már neki a rácsos.
2020. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb lányom 2,5 éves volt, mikor lecseréltük az ágyát. Imádta, de oda akarta adni a születendő húgának. A kicsi 1,5 évesen elkezdett rosszul aludni. Megvettük a matracot a nagy ágyba (az ágykeret már megvolt) és kipróbáltuk. Azon újra jól aludt, így le is cseréltük.
2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
70x140-es rácsos ágyat kapott, ami rendes kisággyá alakítható. Ezt addig használta, míg a magassága engedte. Rácsosból akkor alakítottuk át, mikor már játékból simán kimászott a rács tetején.
2020. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 évesen költözött át az addigi is a szobájában lévő 90*200-as felnőtt ágyra. Egy ideje már azon alattuk úgy hogy mellé feküdtünk, és utána átraktuk, de folyton felébredt és reklamált. Ott meg aludt reggelig (végre).
2020. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 évesen cseréltük le. Imádta az ágyát, de már kicsit kicsinek is bizonyult, meg én egy műtétre készültem, ami után nem emelhettem, így nem bírtam volna kivenni a rácsos ágyból, így úgy döntöttünk, hogy akkor kapjon nagylányos ágyat. Nagyon boldog volt, ő választotta ki az ágyat, választott ágyneműt, “segített” az apjának a szerelésben, szóval minden rendben zajlott. Több, mint egy éve használja az ágyát, még mindig nagyon szereti😊
2020. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
6 hetesen aludt benne utoljára
2020. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónaposan, mert kimászott a rácsos ágyból és féltünk, hogy nagyot eshet. Úgy voltunk vele, hogy biztonságosabb a sima leesésgátlós kiságy.
2020. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagy 17 hónaposan kapott leesésgálós gyerekágyat, azért, hátha ott aludni fog, és kiköltözik végre a franciaágyból (így is lett), a kicsi most 22 hónaposan is javában a rácsosban alszik, egyelőre nem tervezzük átalakítani neki (kombi).
2020. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagy 2 évesen,mert költöztünk,új lakásba nagylányos ágy kellett már!

A kicsi 2,5 évesen,a történet ugyanez,de itt már házat vettünk.

Több gyereket,több költözést nem tervezünk!

2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!