Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki shea vajjal ápolja gyermek...

Aki shea vajjal ápolja gyermeke bőrét milyen márkát használ? Hol veszi meg? Milyen gyakran használja? Arcra, kézre, testre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a gyerek hajlatában használom a pelenkánál, mert nagyon csúnyán ki volt száradva és semmi más (Sudocrem, Bio Oil, Johnson's babaolaj, gyógyszertári kevert gyógynövényes krém) nem mulasztotta el, csak a shea vajas krém. Én a Yamuna shea vajas testvaját használom rá, konkrétan ezt: [link]

Dm-ben veszem, minden pelekacserénél használom.

2020. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosómamit veszem de bármelyik jó ami 100%os bio.

Kézre télen mindennap,ekcemara,akár popsira,arcra... tényleg mindenre jó.

2020. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerű bit boltban vettem.


1: Borza - Organikus sheavaj hab

2: Mosómami natúr sheavaj


A fiamnak egyedül a kézfejére és az arcára (állkapocs körül) kentem minden fürdés után, mert a téli hidegben ott száradt ki nagyon. Ha nem volt száraz, akkor nem éreztem szükségét.

2020. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Bio boltban
2020. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!