Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bezavarhatja a tesztet a sperma?

Bezavarhatja a tesztet a sperma?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy h.lye kérdés, és majd kapni fogom az ívet hogy ilyen buta ne akarjon gyereket stb stb stb...

jelentem, nem vagyok értelmi csökkent, de ezt tényleg nem tudom...


A mai napon vagy holnap szeretnék csinálni terhességi tesztet. Múlt este együtt voltunk a párommal, kérdés, hogy a sperma nem zavarja be a tesztet?


Köszönöm a választ előre is!



2020. ápr. 16. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Te a vaginádból pisilsz?????? Vagy a húgycső szex az egy új fétis????
2020. ápr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, de este óta még tisztulhat belőlem
2020. ápr. 16. 06:19
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

😔😔😔😔

Miért van ennyi sötét ember a földön? És még írja is, hogy tudja milyen hülye kérdés és kapni fogja az ívet.

2020. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak válaszolni kéne hogy ha a vizeletmintába spermium jut akkor bezavarhatja e!???

Hülye kérdés? Lehet! De tök egyszerűen nem tudhatom mindenre a választ!

Nem arról volt szó hogy nem tudom melyik nyílásból pisilek ...

Nem vagyok sötét!

Mit is vártam a mai emberektől ...

2020. ápr. 16. 06:31
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem zavarja be


Középsugaras vizeletben nem nagyon van sperma...

2020. ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm, te legalább a kérdésre válaszoltál!


A többiek meg: legyetek büszkék magatokra, hogy ha van valami ami számotokra egyértelmű de másnak nem, akkor a másikat már a sötét meg a nem tudom én milyen jelzőkkel illetitek. Ez leírást ad rólatok.

2020. ápr. 16. 06:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h zavarna. Nyugodtan csinald meg a tesztet. Max 2 nap mulva ismeteld meg.
2020. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mártogatós tesztet csinálsz akkor sem zavar be. HCGt mutat ki, ami a te szervezetedven vagy van vagy nincs, nem hiszem, hogy ha kerülne egy kis sperma a vizeletedbe bármit is befolyásolna.
2020. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 16. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarja be. Ahogy irtak, csak a HCG-re reagal. Teljesen mindegy, hogy akar sperma, vagy vér, baktérium, tobb cukor, stb. van a vizeletedben, attol meg a teszten nem változtat.
2020. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!