Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne viselje...

Mit csináljak, hogy ne viseljen meg az állandó otthonlét?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve itthon vagyok. 26. terhességi héttől mert veszélyeztetett terhes voltam, most 3,5 éves a fiam aki szeptembertől ovis de ugye most egy hónapja nem jár a koronavírus miatt. Azt hittem ha ovis lesz akkor mehetek dolgozni, végre társaságba lehetek, már teljesen becsavarodok itthon. Régi munkahelyemre nem bírok visszamenni mert azóta elköltöztünk, újat meg még nem találtam erre, hogy van ez a helyzet most gondolom még annyi lehetőség se lesz. Már pár napja nagyon feszült vagyok, sokat kiabalok a fiammal, sírhatnékom van, egy semkirevalónak érzem magam. Férjem reggeltől estig dolgozik, állandóan én vagyok a gyerekkel. Nem tudom már mivel lekötni se, 2 perc után megun mindent.

2020. ápr. 16. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kösse le magát


(én 7 éve vagyok itthon, elvagyok, mint a befőtt. Egyedül a 'saját' pénz hiányik, semmi más)

2020. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a fiad szeptemberben kezdte az óvódát, akkor volt fél éved, mikor jöhettél-mehettél szabadon, hiszen nem dolgoztál, ő meg oviban volt, tehát nem kellett otthon ülnöd. Most egy hónapja vagy otthon vele, de még így is sokkal könnyebb helyzetben vagy, mint akik most otthonról dolgoznak, miközben otthon vannak a gyerekek, akikkel szintén foglalkozni kell, játszani, tanulni, ebédet főzni nekik, miközben a munkát is ugyanúgy el kéne végezni. Na, őket megértem, ha ki vannak borulva.
2020. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, most nincs sok lehetőséged. De keress valami hobbit, amit akkor csinálsz, ha alszik a kicsi. Engem az alkotó tevékenységek mindig feltöltenek. Vágj bele valamibe, amihez kedved van! Pl ültess növényeket, tarts állatot, tanulj sütni, vagy nemtudom...

Hétvégéken pedig igyekezz lazítani, gondolom akkor nem dolgozik a férjed.

A gyerekkel menjetek sokat szabadba, azt lehet, csak valami néptelen helyet keressetek.

Tudom, hogy az online kapcsolattartás nem ugyanaz, de igyekezz kapcsolatban maradni a családoddal, barátaiddal!

2020. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, én se bírom.

El se tudom képzelni, hogy valaki bírja.

A lányom 14 hónapos, én szülés előtt 1 hetet voltam itthon, de már nem bírom.

Most a vírus miatt még rosszabb, pedig heti 1 napot én dolgozok is.

Nekem is van dolgom, takarítok állandóan, itt a gyeek, van 1 kutyánk, kert, szeretek olvasni meg mindenféle művészet érdekel, angolozni is rendszeresen szoktam..

De nekem a társaság hiányzik meg hogy menjünk valahova..

Férjem nekem sincs itthon reggeltől estig..Kész rémálom néha egy nap, sírni tudnék állandóan.

Nekem elvileg februártól megy a kicsi bölcsibe én meg dolgozni vissza..De hol van az még?

2020. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!