Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ebben az időszakban,...

Ti ebben az időszakban, leálltatok a próbálkozással?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna a vírus előtt is már babát, de még nem jött össze, most ebben az időszakban érdemes lenne hanyagolni a témát?

Ti hogy gondoljátok?


2020. ápr. 18. 02:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én most nem szívesen lennék terhes
2020. ápr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Eddig kb ötször válaszoltam erre a kérdésre, keresd vissza.
2020. ápr. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Minden másnap valaki felteszi



Nem hagynàm abba


Ki tudja mikor jön össze..


A bírud pedig vissza fov többször jönni

2020. ápr. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan a mi helyzetünk speciális, mert előzőleg lombikkal lettem terhes, de szeretnénk kistestvért. Nem hagytuk abba, de nem is nagy az esély rá, hogy spontán sikerüljön.
2020. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem találtam sajnos egy ilyen kérdést sem, de elolvasom azokat is, köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 18. 08:37
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Attol fugg, mi a munkatok, mennyi tartalekotok van, mintortenik, ha kiesik mindkettotok vagy egyikotok keresete, es a masik nem tud visszamenni gyerek utan dolgozni, illetve mennyire lehet magas rizikoju varandossagra szamitani, mennyire lenne fontos kozben, hogy nezzen orvos. En most kifejezetten szivesen lennek kismama, de az en preferenciaim es elotortenetem a nagy atlagtol elegge elternek, mivel en rengeteg utanaolvasas utan ugy dontottem, hogy minel kevesebbszer mennek orvoshoz, amit pedig a bába is meg tud csinalni, abban az esetben semennyire, szoval egy 20. heti uh, ha minden ok, nekem eleg lenne, es en otthon akartam szulni, a mostani helyzetben pedig ehhez megkapnam azt a tamogatast is a ferjem reszerol, ami akkor hianyzott. De ugye pl. a placenta helyet nem lehet elore kiszamolni, es ha fedi a mehszajat es verzes van, akkor most egy korhazi befekves eleg nagy szivas, meg akinek barmi miatt gyakrabban kell mennie, az is. Szulni sem szulnek most szivesen korhazban (bar alapbol sem), de egy csaszarmetszes meg kulonosen nehez most, hogy az apa be sem johet a legtobb helyen nemhogy 3 napig, meg a szuleshez sem, a noverek sem szivesen jonnek kozel, hogyan segitenek a szoptatasban, stb.


Harvardon vegzett becsles szerint 2022-ig vagy elerheto oltasig vagy gyogymodig tartani kell a tavolsagot jo esellyel egymastol, tehat addig szivas lesz, ujabb es ujabb hullamokra szamithatunk a korlatozasok lazitasa utan, illetve evszaktol fuggoen. Szoval en ezeket figyelembeveve vallalnek. Vendeglatoskent, nulla tartalekkal pl. nagyon nem.

2020. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nálam most szerepet játszik az is sajnos, hogy 35 éves vagyok, most találtam olyan párt akivel lehetne közös jövőt alakítani, de már a vizsgálatok szempontjából is rizikós nálam. Nem tudom meddig érdemes várnom
2020. ápr. 18. 09:17
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy hagynám abba.Nem tudhatod mikor jön össze.Egy ilyen kitalált sz...r vírus biztos nem befolyásolna.
2020. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Én sajnos elvetéltem egy sokáig várt terhesség után a 8.héten. Hormonális okok miatt sajna benne volt a pakliban. Ahogy a doki engedi újra fogunk próbálkozni, mert statiaztikák alapján az első pár hónapban vetélés után jobbak az esélyek. Nem fogok kitudja megint mennyit várni, mikor örülök ha egyszer végre nekünk is megadatik a gyerek.

Csak azoknak nagy a szája akiknek már van gyerekük, vagy nem is akarnak, vagy gőzük sincs milyen várni, potyán reménykedni, elsiratni egy babát, aki nem fog megszületni. Tojok én a vírusra, amíg orvosok azt nem mondják veszélyes a magzatra. De egyelőre más az álláspont.

Amúgy mindenki azt csinál amit akar, nem kell senki engedélye a terhességhez.

2020. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Én elég kripli vagyok, így nem merném. Lehet, ha egy amazon lennék, akkor belevágnék.
2020. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!