Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan nő fel az a gyerek...

Hogyan nő fel az a gyerek akihez csak nagyon keveset beszélnek és keveset foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nagy hátránnyal!
2020. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de abban biztos vagyok hogy kB 60 évvel ezelőtt tuti cartak a gyerekek fejére, mert mamám mindig sopánkodik ha a lányommal játszunk. Azt mondja hogy neki sose volt ideje anyámmal játszani, volt neki 6 testvére, kicsapta őket az udvarra, aztán szevasz. Szóval valahogy csak felnőtt ő is, értelmes ember lett.
2020. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mint a gomba. Magányosan. Láttam ilyen gyereket, mikor oviban dolgoztam. Egy puszit nem adott az anyja neki, mikor hozta vagy jött érte.. Egy mosolyt nem láttam annak a kisfiúnak az arcán soha :(


Azóta nekem is van gyerekem. El nem tudom képzelni ezt a ridegtartást...

2020. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Felnőni, felnő. De hogy milyen emberi és párkapcsolatai lesznek. Na az megér egy misét.
2020. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Én így nőttem fel. Most pszichiáterhez és pszichológushoz járok. Sokan nem is gondolják mekkora kárt okoz az hogyha nem törődnek a gyerekkel...
2020. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

#5: na igen! Érdemes olvasgatni az ilyen kérdéseket itt a gyk-en..

Én egyszeruen nem emlékszrm, h ennyi problémás ember lett volna 30 évvek ezelőtt mikor én voltam fiatal..... Itt minden második ember introvertált meg szuicud mdg mérgező szulei vannak... Tudom persze, h a GYK nem reprezentstív, de akkor is riasztó...

2020. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Én is így nőttem fel.

Megfordultam en is pszicho izéknél. De rájöttem mi miért van, és arra is, hogy csak én tudok magamon segíteni.

Nagyobb bajnak érzem, hogy én sem tudok beszélgetni, játszani és foglalkozni a gyerekeimmel.

Így, hogy nincs suli, végképp nem tudom mit csináljunk.

Engem apukám és nagymamám "nevelt", nagyim beültetett a tv elé, mert nem volt ideje rám (tényleg nem), apu ha haza jött este a munkából, lefeküdt. Nincs előttem példa, hogyan kell nevelni egy gyereket, de igyekszem, megteszem ami tőlem telik.

2020. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha vannak testvérei, akkor az azért más, mintha tök egyedül kell molyolnia egész nap.
2020. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!