Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mio-inozitolról vélemény...

Mio-inozitolról vélemény valakinek?

Figyelt kérdés

Olvastam róla pozitív véleményeket de szívesen olvasnék még többet.

Én nemrég kezdtem el szedni (100mg, por) foláttal együtt és kíváncsian várom az eredményt. Rendszertelen mensi miatt szedem és pcos-em van.



2020. ápr. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én ajánlom nekem segített baba miatt keztem el inni .2évig nem estem teherbe ezt ittam 1 hónapig,13hetes km szerintem vágj bele

Sok sikert

2020. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

[link]

Ajánlom ezt a cikket.

Én is iszom, a babám az első alkalommal megfogant. Arra figyelj, hogy koffeint 4 órával előtte és utána ne igyál.

2020. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elolvastam, jó ilyeneket olvasni :)

Nem kávézok úgyhogy remélem nekem is olyan csodaszer lesz mint amilyen másoknak. Mi még gyermekvállalás előtt állunk de így talán több esélyünk lesz ha addig felerősítem a szervezetem vele. Sajnos olyat is olvastam akinek nem használt semmit. Ők vajon valamit nem jól csinálhattak vagy csak egyszerűen az ő szerveztük nem úgy reagál rá?

2020. ápr. 21. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén rendszertelen menzesz pcos. Sokáig ittam a folátos verziót, és az ég világon semmi sem változott.
2020. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pcos-ir 1 évig ittam inofolicot. Csak ez segített
2020. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!