Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes után mennyi idő múlva...

Gyes után mennyi idő múlva találtál munkát ha a régi munkahelyedre nem tudtál visszamenni?

Figyelt kérdés
Főleg kistelepüléseken elők válasza érdekel

2020. ápr. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt. 5 helyet hívtam fel, 3ba hívtak beszélgetésre, 2be vettek volna fel, egyik jobban fizetett volna de az ovi nyitvatartási idejét túllépte, a másikat választottam, ami picit közelebb van az ovihoz, rövidebb a nyitvatartása,igaz picit kevesebbet is fizet.
2020. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél hónap alatt, de közben volt egy befizetett 2 hetes nyaralás, ami alatt érthető módon szüneteltettem a keresgélést. Pest melletti agglofalu.
2020. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor egy hónapon belül munkába tudtam állni.

Most, ebben a kacifántos helyzetben, nem mernék kockáztatni egy munkahely váltást, pedig aktuális lenne. Ahova eddig folyamatosan keresték az új embert, ott is létszám stop van. Sok helyen pedig elbocsájtást várnak, vagy a cég léte is bizonytalan.

2020. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Kis település.. 1200 lakos, 5 hónap alatt találtam, majd balesetem volt! Utána mikor meggyógyultam kB 9 hónappal lett új munkám, azóta (4 éve) itt vagyok!
2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is faluban lakok és 6 hónapja nem találok olyan munkát ami mellett tudnám hozni vinni a fiam oviba :(
2020. ápr. 21. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja, hát olyat én se találtam ennyi idő alatt. Elmentem 8 óra plusz 2 utazás munkahelyre másfél hónap után, egy évig bírtam, addig anyósék gyerekeztek, majd találtam 10 perc sétára 6 órás munkát, majd egy évvel később 6 órás otthoni munkát. Szóval ha olyan munkára gondolsz, ami mellett nem gond az óvoda, akkor olyat bő egy évembe került találni... 3:)
2020. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tudnak nagyszülők segíteni. Anyósom messze lakik, én szüleim pedig még dolgoznak. Párom se tudja se vinni se hozni. Így ezt egyedül én tudom megoldani.
2020. ápr. 22. 06:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen feltételekkel 2018. szeptember óta nem. 🙁

Lassan 5 és fél éves a gyerek, ennyi esett ki a munkából (szülés előtt 1 héttel még dolgoztam), ez már eleve olyan sok, hogy kizárja, hogy normális munkám lehessen. És ugye nem mostanság lesz önállóan közlekedő, hazaérkezése után még 1-2 órát biztonságosan itthon egyedül maradó szinten, szóval addig semmire nincs esélyem. Errefelé nincsenek 4 vagy 6 órás állások. Esetleg 10 évente 1x, ami azonnal valamelyik "valakinek a valakije" csókosé lesz.

Kifejezni sem tudom, mennyire elkeseredett és frusztrált vagyok.

2020. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!