Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Transznemű nőknél?

Ez lehetséges? Transznemű nőknél?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy egy férfi, aki nemet vált és nő lesz , később méhtranszplantációval gyermeket hordjon ki?

2020. ápr. 25. 01:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan írtam ebben a kategóriában ki ezt a kérdést 😲
2020. ápr. 25. 01:13
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetséges.
2020. ápr. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Valami ilyesmik történnek már igen, de lehet nem pont ez a felállás, az ilyeneknél én már azt se tudom köverni ki a ffi és a nő...🤦


Mármint h ki minek mondja magát, mert az xy és az xx kromoszóma azért nem egykönnyen módosítgatható..

2020. ápr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2020. ápr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem!


Játszunk el azzal a lehetetlen gondolattal, hogy lehet sikeres méhtranszplantáció, ami egyébként teljesen lehetetlen....

Tudod te hogy egy terhesség milyen baromi összetett folyamat? Nem csak a létrejötte, hanem a fenntartása, kihordása is! Elképesztő mennyiségű dolog zajlik a háttérben, nem csak annyi hogy egy élet nő odabent és a nőnek csak a méhére van szükség, nő a hasa és csá. Millió élettani folyamat zajlik a háttérben amihez bizony nőnek kell lenni. És mint tudjuk még nőként is sokszor hiba csúszik a gépezetbe..

2020. ápr. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Méh nélkül született fiatal nőknek igen is végeztek sikeres méhátültetést. Közülük pedig páran már szültek is.

Transzneműnek nem hiszem, hogy sikeres lenne egy terhességet kihordania még transzplantált méhvel sem.

2020. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

#6 ezt el tudom képzelni én is. De mivel fizikális értelemben a kérdés férfiakra vonatkozik ezért írtam hogy lehetetlen.

5 voltam

2020. ápr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 5!



Lehet 20 év múlva semmi akadálya nem lesz 🤔 Ki tudja, a jövőben milyen frankenstein módszereket találnak fel.

2020. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Elvileg lehetséges, de még nem sikerült megvalósítani.
2020. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nőnél már volt sikeres terhesség.


[link]


Britanniában eszerint volt is

De nen tudom mennyire hiteles a cikk

2020. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!