Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyire apás...

Létezik, hogy ennyire apás lenne a kislányom?

Figyelt kérdés

Szisztok

19hónapos kislányom,miota az apukája itthonrol dolgozik 1 honapja (a virus miatt),folyamatosan rajta lóg!

1hete körübelül elkezdett félni szinte mindentol(ha dudal az auto,ha ugatnak a kutyaink,vagy ha sotet van a szobajaba),ma azert kezdett el nagyon sirni mert mondtam az apukajanak,hogy menjen ki a postashoz! Barmikor meghallja,hogy apa megy,vagy apa csak kimegy! Mar kiabal apa apa apa!

Mitol lehet?

Persze velem is elvan,meg jatszunk!

Csak nekem mar nehezen mennek a dolgok mert babat varok es mar csak 1 het van vissza!


2020. ápr. 25. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Nincs ebben semmi különös, sok kislány ilyen. Félni meg kb. másfél évesen kezdett el a lányom, előtte nem félt semmitől.
2020. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonym34 ***** válasza:
100%
En kiskoromba annyira apas voltam hogy ahogy apukam kitette a labat a lakasbol addig sirtam mig elnem aludtam ... es mikor a munkahelyere ert mindig felkellett hivnia engem hogy minden rendben van vele akkor mindig kicsit megnyugodtam ! Es mai napig apas vagyok 😄😄 es a kislanyom is nagyon apas most lesz 15 honapos es ha epp megölelem a parom oda jön a kislanyom es elöki a fejem es oda bujik az apjahoz 😄 ez ilyen ☺️
2020. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Korán jelentkező ödipális konfliktus. Olvass utána!

[link]

2020. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!