Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Rozina név nagyon öregesen...

A Rozina név nagyon öregesen hangzik?

Figyelt kérdés
Nekem sose jutott volna eszembe ezt a nevet adni, sőt meg is egyeztünk az Alíz névben, de a férjemnek nagyon megtetszett ez a név és annyira szeretné, hogy nincs szivem nemet mondani kapásból. Nekem olyan nevem van,amitől rosszul vagyok (Georgina) szerencsére kb. 9 éves korom óta csak anyukám hív Ginának. Nem szeretném, ha a lányomnak is olyan névvel kellene együtt élnie, amit utál hallani is. Rózinak becéznénk, ami egyébként tetszik és el tudom képzelni ezzel a névvel is, de a saját sérelmeim miatt azt hiszem túl parázom a dolgot. Szikszai a vezetéknév.
2020. ápr. 25. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon csajos,és gyönyörű szép lány név a Rozina,sőt szerintem sokkal jobb mint az Aliz,és nekem a te neved is nagyon tetszik! :)
2020. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az Alíz jobban tetszik. Rozina nekem öreges, ahogy mondod.
2020. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon szép név, a vezetéknévvel különösen jól hangzik.
2020. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem öreges. Ami hasonlít ehhez és nekem nagyon tetszik, az a Róza név.
2020. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Szép a Rozina név és passzol is a keresztnévhez. Nem muszály becézni, annyira nem hosszú mint mondjuk a te neved. Nekem jobban tetszik mint az Aliz, de az sem rossz:)
2020. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez a Szikszai Rozina egy picit túl sok kemény hangzót és sziszegőt tartalmaz.

Én nem adnám, bár most divatos a Róza is, de az se tetszik.

A Georgina viszont szèp, bár görgős kicsit, de az Abigél jut róla eszembe.

Szikszai Abigél?

2020. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon tetszik :)
2020. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik,jobban örülnék ennek,az Alíz nekem semmitmondó,régies.
2020. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szép név a Rozina. Alíz is tetszik. Nálunk, itt a faluban sok öreg nénit hívnak Rózának, Rozáliának. Ezek öreges nevek, de látod, másnak meg azok tetszenek. Kinek mi.
2020. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Az én húgom Rozi, Rozinak is van anyakönyvezve, irtó vagány, egyedi név. Nekem tetszik Róziként, Rozinaként is.
2020. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!