Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák hogyan...

Kisgyerekes anyukák hogyan próbáltok jó nők maradni anyaként?

Figyelt kérdés
Otthon miben vagytok, sminkeltek stb?

2020. ápr. 29. 22:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Mackoba, szteccs kényelmes naciba. Otthon sose sminkeltem. Szerintem 2 veglet amugy akik megszakadnak, hogy jo nok maradhassanak, es akik ezt egy darabig elengedik es takarekon pöfögnek. Van aki igy is es ugy is szep,es van aki sehogyse nyeri vissza regi formajat.
2020. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
En mondtam a felesegemnek hogy nem kell sminkelnie, ruciznia, hajaznia itthon, pont ugy szeretem ahogy van, nekem attol jo no hogy ugy viselkedik az agyban ahogy.
2020. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Melegitoben vagyok. Nem sminkelek. Egyébként mivel versenyen ismerkedtünk meg s férjemnek pont így tetszettem meg. Mondjuk a hipszter pizsama gatyomat cikizi, uh azt hanyagolom 😀 csovi gatyonak hívja.
2020. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%

Nem próbálok. Gyerek előtt is jó nő voltam, nem változott semmi, azon kívül, hogy anya lettem. Semmi köze ahhoz, milyen nő vagyok.

Sosem voltam topis itthon sem. Ugyanúgy megvan a napi 10 perc smink, hajamat megcsinálom. Itthon is testhez simuló nadrág, leggings, top stb van rajtam. Ma már bikiniben voltam itthon, ugyanúgy nézek ki, mint szülés előtt. Ugyanúgy festem a hajam, körmöm, parfüm stb. Semmi nem változott a stilusomon, öltözködésemen, külsőmön, csak faradtabb vagyok :D

Nem érdekel ki mit gondol rólam, itthon viszont igen, mert pont itthon van az az ember aki számít. Sose értettem aki házon kívül erőlködik, otthon meg nem érdekli hogy néz ki és neki jó úgy tükörbe nézni, jól érzi magát mackóban.. Nem tesi órán vagyunk. Pont azt nem tiszteli meg emberi kinézettel akit szeret?

Bár azt figyeltem meg, általában csinosan a csinos nők öltöznek.. Aki nem az, azt nem érdekli mi van rajta, hogy néz ki. A férje meg "így is szereti" 🤷‍♀️

Mindig is olyan voltam, aki szeret csinosan öltözni, nőiesen. Imádom ahogy a párom rám néz. Reggel minden nélkül is pont így néz rám, de azért szeretek neki is még jobban tetszeni. :) vonatkozik ez a szexi fehérneműkre, szex rucikra is.

Aki gyerek előtt nem volt szép, csinos, az ne most próbálkozzon. Aki az volt, annak meg nem kell próbálkozni.

Kérlek ne bántsatok 🤣 Nekem ez a véleményem.

2020. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
49%

Én már vesztem össze csoportban anyukákkal, akik a lepukkantságukat ezzel akarták vigasztalni, hogy anyaként is szépek smink nélkül... Nos. A hajam nem bírtam sosem elviselni, ha zsíros. Ha magától megszárad, 8perc hajegyenesítővel áthúzni. Profi szinten sminkelni sosem tudtam, a szemceruza, szemhéjpor, szempillaspirál amit én tudok használni, szintén 3 perc. Alapozót nem tudok használni, még jobban megül a ráncokban és csúnya. Arckrémből 4kis borsónyi pöttyöt elkenni kb 30másodperc.

Szerintem aki ennyit nem tesz meg magáért minden reggel, az ne sírjon, hogy nem érzi magát NŐNEK, és ne legyen az lenézve, akinek igenis van reggel 10perce magára.

2020. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Otthon tunika + leggingsben vagyok, ugyanúgy, mint házon kívül; csak az előbbihez sportos darabjaim vannak, utóbbihoz meg csinosabbak.

A hajamat itthonra felfogom, ha megyünk valahová, akkor kiengedem.

Itthon nem sminkelek, viszont ha indulok valahová, akkor igen.

Az alkatom a régi, leginkább arra figyelek, hogy mit eszek.

2020. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Hat, ha valakinek sminkelnie kell otthon magat az sokat elmond... ;) Mondjuk az en nejem afrikai, lehet az egzotikum indit be sminktelensegeben is. :)
2020. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem én középosztályban vagyok. Nem vagyok az a nagy sminkelős típus viszont napi szinten kifestem a szemöldököm és szempillaspirálozok. Normálisan öltözködöm, sosem zsíros a hajam és hajmosás után mindig kivasalom a hajam így tart a következőig. Arckrém, tonik stb alap.

És véleményem szerint ez a normális.

Nem pedig az amikor az anyuka tini kinézettel tolja a babakocsit full sminkben. De nem is az aki 3 hete hajat sem mosott, rongyos ruha stb.

2020. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen a hajam én is mindig megmondom és kivasalom.
2020. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanúgy vagyok mint régen. Általában sminkelek, jobban érzem magam és jól indul a nap. De ha nincs kedvem, akkor sincs semmi baj nem érzem magam rosszul tőle. Viszont sem a topis anyukákat, sem a full glamben nyomókat nem értem meg. Szerintem legyen meg az arany középút. Van, aki báli sminket dob fel otthonra. Akkor mitől lesz különleges egy alkalmi smink, ha otthon is abban van? Vagy a topis anyukák meg mit gondolnak, jól esik a párjuknak a zsíros hajra ránézni?
2020. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!