Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok az alábbi...

Ti mit gondolnátok az alábbi helyzetben? Félek.

Figyelt kérdés

Ha egy nagypapa a kislány unokájáról kapott ultrahangos képre azt a megjegzést tenné, hogy "a kis kur.a"?

Ledöbbentem, nekem ez nagyon rossz érzés volt és nem tudom, hogy engedjem el, hogy csak egy rossz poén vagy megjegyzés akart lenni vagy kell-e tartanom valamitől a későbbiekben. Sajnos eléggé tovább gondoltam a szitut rossz irányba. Ti mit gondolnátok? Csak felfújom a dolgot ?


2020. ápr. 30. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rossz irányban tovább gondolni de nagyon nagyon paraszt volt én nem hagytam volna szó nélkül! :/
2020. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki így hívja a lányát....és nem pedofil!
2020. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Aki paraszt, az paraszt, ez van. Nyilván a fia se különb, de te őt választottad.
2020. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mitől félsz? Nem hiszem, hogy ez a leendő nagypapa korábban normálisan tudott volna viselkedni. Tahó, ennyi, őt így kell elfogadni, lehetőleg évente egyszer, karácsonykor.
2020. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Aki paraszt, az paraszt, ez van. Nyilván a fia se különb, de te őt választottad."


Szerintem pedig nem törvényszerű, hogyha valaki paraszt akkor a gyereke is az legyen, ahogy a férjem sem az, nagyon jó ember.


Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 30. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A hülye válaszolókkal nem kell foglalkozni :) az alma nem minden esetben esik közel a fájához, de van akinek ilyen betokosodott világnézete van sajnos. :/

#1 voltam.

2020. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak poénból mondta? Mert én már hallottam olyant, hogy vki így hülyéskedett. Mondjuk viccnek sem jó, de vkitől csak ennyi telik.
2020. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyik sógorjelöltem engedett meg ilyeneket magának... egyszer kisp***ának nevezte az unokahugomat, az apuka hallotta, de nem mondott semmit.

A mi kisfiunkra annyit mondott, hogy pulya, de a férjemnél már ez kivágta a biztosítékot és rá is szólt, hogy ezt többet nem szeretné meghallani.

A k***a nekem is nagyon rosszul esett volna. Próbálj meg nem foglalkozni vele. A férjeddel viszont beszélgethetsz erről, a helyedben érdekelne a véleménye.

2020. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gondolom poénosnak hitte de nekem nem volt az, nem terjed idáig a humorérzékem.


A férjem még nem tud erről, nem volt ott amikor történt. Azt hiszem nem akartam ezzel elszomorítani azért nem mondtam el eddig.


Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

2020. ápr. 30. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat nen ismered annyira, hogy tudd, hogy ezt hogy ertette? Nekem is van ilyen csaladtagom, de o csupan szeretetbol mondja, csak szabadszaju. Oregeknel is elofordul am hogy nem patika a szokincsuk:)
2020. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!