Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándék a kisfiam első szülina...

Ajándék a kisfiam első szülinapjára? Elektromos kisautó vagy bébitaxi?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Bébitaxi. Használja csak a lábait!
2020. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,plusz jobban kitudja használni,ráérünk még az autóval,akár pl.karácsonyi ajándéknak😊.Ami még szóba jöhet tudjátok ez a macis hintázó fotel,mert még a hintalóhoz is kicsi!
2020. máj. 1. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Az elektromos autót felejtsd el. A bébitaxi után jöhet a kismotor, futóbicikli, roller. A váltott lábbal mozgás fejleszt, a kisautóban ücsörgés nem.
2020. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi is baby taxit vettünk az első szülinapjára. Most 21 hós tudja hajtani de nem szereti max tologatja
2020. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek,segítettetek a megerősítésbe!😘😊
2020. máj. 1. 14:22
 6/12 mantis religiosa ***** válasza:
79%
Minden alkalomra, a korának megfelelő, képességfejlesztő játékkal lepd meg. Ne dőlj be az aktuális "ajándéktrendeknek".
2020. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányunk is bébitaxit kapott. Eleinte ugyan nem igazán érdekelte, de most már annál jobban (14 hónapos).
2020. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.😊Felháborító,hogy ezeken a válaszokon mi nem hasznos?Miert kell lepontozni a kommentelőket?!
2020. máj. 1. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
elektromos kisülés.
2020. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Meton ***** válasza:
Szerintem egy szülő elsősorban a saját szórakoztatására vesz játékot. Legalábbis én úgy vettem észre, hogy amikor valamit vettem a lányomnak, azt neki adtam ugyan, de mindig azt néztem, hogy én mennyire tartom viccesnek. Persze férfiként 90%-ban autót kapott a lányom, de szeretett vele játszani. A babákhoz meg nem volt érzékem. Később, amikor már nagyobb lett, meg tudta mondani, hogy babát kér, de azt még mindig én választottam. Nyugodtan nézd azt, hogy neked mi tetszik jobban, mert végül úgyis közösen játszatok vele. Ha unalmasnak találod, akkor a gyerek sem játszik majd vele. Mert az igazi játék te vagy, amit a boltban veszel, az csak segédeszköz, hogy közösen játszatok.
2020. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!