Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a feladata egy...

Szerintetek mi a feladata egy apanak a gyereknevelesbe?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanaz, ami az anyának.
2020. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Minden, ami az anyukának is!

Életben tartani, nevelni, ellátni, szeretni stb.

2020. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Es mit kezdenetek azzal a ferfival,akinek csak az anyagiak a

kotelessegei.A gyerekneveles a no feladata.

2020. máj. 2. 20:26
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk olyannak nem is szülnék...
2020. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem szülnek neki gyereket...

Nem adhatnam neki oda hogy elmenjek egy pár órára? Vagy nem mehetnek el vécére? Esetleg nem cserélne le a pelust?

Elkuldenem a fenébe! Nekem senki ne jöjjön azzal hogy a férfi 12-16 órát dolgozik.. A nő, egy anya napi 24et. Neveli a gyereket, főz, mos, takarít,a férjre is. Na akkor miről is beszélünk? Régi módi felfogás ez. De már 2020-van...

2020. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Én apa nélkül nőttem fel. Talán tudat alatt is, de olyan férfit választottam társamul, akiről tudtam, hogy igazi édesapja lesz a gyermekeinknek. Olyannal össze sem jöttem volna, aki szerint csak a pénzkeresés az ő dolga.
2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

#3: Elválnék tőle.

Továbbra is csak annyi a dolga, hogy adja a pénzt, az anya meg egyedül neveli a gyereket. De egy emberrel kevesebb után kell ganézni, azt főz a nő, amit akar, és nyugodt lélekkel lehet menni pasizni.

2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

De ez mégis hogy? Ő adja a pénzt, neked se dolgozni nem kell, se semmi, csak a gyerek/ek? Az mondjuk úgy korrekt lehet, ha neked is megfelelő.

Ha viszont eljár dolgozni, de amit keres az nem elég, plusz te is dolgozol és ezen felül ő szrik mindenre, az már gázosabb.

Nem is értem ez a kérdés miért nem gyerekvállalás előtt tisztázódik!

2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

"Es mit kezdenetek azzal a ferfival,akinek csak az anyagiak a kotelessegei. A gyerekneveles a no feladata."


Én semmit. Meghagyom neked.

2020. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Az a feladata, hogy ott legyen a gyerek életében, fontos a közös program, egy apa is sok mindent tud tanítani. Fontos, hogy szeresse, támogassa. És ha sajnálatos módon a szülők nem is maradnak együtt, sose hanyagolja el!!! És, hogy mit kezdenék egy olyan férfival aki csak anyagilaganyagilag a kötelességei és úgy gondolja a nevelés a nő feladata? Soha nem szülnék neki gyereket, ahogy az előzőek is írták. Vannak lelki következményei annak, ha valaki életében nincs jelen az apa.
2020. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!