Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név jobb Magyarországon...

Melyik név jobb Magyarországon is?

Figyelt kérdés

Franciaországban élünk 4 éve, a férjem francia, én magyar vagyok, és franciául beszélünk egymással is. Most terhes vagyok, 35 hetes, de nagyon hadilábon állunk a nevekkel. Kb. 3 havonta egy hétvégére meglátogatjuk a családomat MO-on.(bár valószínüleg babával ritkábban megyünk majd)

Olyan név kéne, amit ki tudnak ejteni ők is, de amúgy francia, és itt sem hangzik nagyon külföldinek.


Mivel ikrek lesznek(egy fiú, és egy lány), ezért fiú, és lánynév is kell.

Amik eddig vannak:

Lány: Florine

Mona

Lily-Rose

Fiú: Nolan

Amin

Matheo



Egyszerűen nem tudunk dönteni, hogy melyik jobb Magyarországon, és itt is. Szóval a kérdés az, hogy melyik név az, ami Franciaországban átlagos név, de Magyarországon is ki lehet ejteni?



2020. máj. 8. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ezekből szerintem mindegy, mindent ki lehet ejteni és mindegyiken látszik, hogy nem magyar.
2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
Az Odette gyönyörű név. Odett magyarul.
2020. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
A Lily Rose nekem nagyon tetszik de a fiu névből nem tudok dönteni
2020. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az Adél is franciásan cseng. Szintén szép név.

Amiket írtál, nekem egyik sem tetszik.

2020. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

"itt sem hangzik nagyon külföldinek" - mindegyik külföldinek hangzik.

"melyik név az, ami Franciaországban átlagos név" - ezt nem tudom, de szerintem az itt válaszolók többsége sem.

"Magyarországon is ki lehet ejteni" - mindegyiket ki lehet ejteni.

Ha az első szempontnak is meg akarod, hogy feleljen a név, akkor vannak még nevek, amik itthon se külföldiesek, vagyis inkább nemzetköziek.

2020. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
A Lily-Rose gyönyörű ❤️ Nolan vagy Matheo is jól hangzik szerintem. Ezekkel nem tudtok mellé lőni. Jó egészséget kívánok!
2020. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
Te élsz ott 4 éve,te tudod!
2020. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Ezek mind jók

Mona mondjuk nagyon közönségesnek hat, de valószínűleg az a bajom vele, hogy egy undorítóan közönséges, buta libát hívtak így az ismerőseim közül.

2020. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Lily-Rose a lánynevek közül szerintem szép, a fiúnevek közül pedig a Matheo. A magyar nagyik simán becézhetik Matyinak.
2020. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
14%

A gyereked milyen állampolgár lesz? Milyen országban fog élni? Melyik lesz az anyanyelve? Na az alapján keress. Szerintem keress első keresztnévnek egy franciát, másodiknak egy magyart, ha lehet, gy, ny, és cs betűk nélkülit.


És felejtsd el, hogy háromhavonta rohantok haza anyucihoz!

Egy évben egyszer pontosan elég, Karácsonykor. Ha anyuci látni akar, akkor cuccoljon fel és menjen hozzátok. Jó, hogy nem te rohangászol Magyarországra két apró poronttyal!

2020. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!