Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki még emlékszik erre?

Aki még emlékszik erre?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik de kíváncsi vagyok.

A kórházban miket adtak enni? Reggeli-ebéd-vacsi?

Köszönöm. 11 h kismama.


2010. júl. 29. 07:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

reggeli/vacsora: kenyér-zsemle+kockavaj+felvágott+kígyóubi/paprika, vagy méz, lekvár


ebéd: leves+vmi csirkepaprikás nokedlivel, másnap rántott sajt tört krumplival, harmadik napra nem emlékszem :)


MÁV kórház, 2010 februárban.

2010. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pontosan nem emlékszem csak arra, hogy nagyon kevés volt. Volt olyan ebéd, hogy a főétel kb. 10 szem penne tészta volt némi szósszal (de tényleg nagyon kevéssel), szóval szinte csak az üres tésztát ettük. Pedig én tényleg nagyon keveset eszem egyébként is, de még így is éhen maradtam. :( A Délpestiben szültem.

2010. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
értem. Én is keveset eszem.
2010. júl. 29. 07:24
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra emlékszem, hogy az egyik nap borsófőzelék volt és felháborodott a teljes szülészeti osztály, hogy szoptatós kismamáknak egy-két napos babával, hogy adhatnak ilyet. (2007 Pécs)
2010. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is borsófőzelék volt debrecenben.a reggeli a szokásos, zsemle,felvágott tea vagy valami tejes lötty.
2010. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk hoznak otthonról ételt nem szolnak meg?
2010. júl. 29. 07:40
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekünk sok volt és nagyon finom az étel. Reggelire szokásos zsömle, felvágott, sajt. Ebédre sült csirkecomb krumplipüré, krumplifőzelék, rántott hús ilyesmi.

Szent Imre kórház, 2009 aug.

2010. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem szóltak az otthonról hozott ételért, az egyik csecsemős mondta el, hogy mit nem ajánlott fogyasztani.

Narancslevet hozott a párom és azt mondták, hogy ne igyam meg.

2010. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
nálunk nem szóltak az otthoni kajáért.mondjuk nekem nem volt étvágyam, de a szobatársam elcsipegetett egy egész rántott csirkét napközben meg megevett egy bödön húslevest.a császárosok nem kaphatnak kaját csak üres zsemlét,de a többiek azt esznek, amit akarnak.nekem is hoztak be kacsát, aza kedvencem, de rá se bírtam nézni.bezzeg azóta...
2010. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb a kórházi kaja,jobban jársz ha visznek be hazait Neked:-)Nekem a szülés utáni reggel a férjem hozott be mc donalds reggelit(elég rossz volt,soha többet)de a doki a viziten csak nevette,semmit nem szólt.Ebédet is mindeg hoztak be,tényleg csak a császárosoknak volt megszabva mit ehetnek.
2010. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!